e-prawnik.pl Porady prawne

Dobry adwokat Gdańsk

Odpowiedzi w temacie (3)

miki789

9.6.2020

Szukam adwokata, który będzie mógł się u mnie zająć kwestią podziału majątku po przeprowadzonej sprawie rozwodowej. Jak będziecie w stanie coś zaproponować to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Ogólnie zależy mi na kimś kto faktycznie się takimi sprawami zajmuje i może taką profesjonalną ofertę przygotować.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Pawel187

2020-06-17 08:54:28

Ja zdecydowałem się na ofertę kancelarii https://www.legalsalutaris.pl/ i mogę polecić tą propozycję. Doświadczeni prawnicy, którzy prowadzili moją sprawę rozwodową, rozstrzygnięcie pozytywne dla mnie tak więc z mojej strony potwierdzam, że faktycznie dobrze sobie poradzili ze sprawą i można po nich sięgnąć.

Bolesta

2020-06-17 11:48:58

Odnośnie do samego rozwodu, to ten często pozostaje w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. tegoż procesu zapraszam na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl

franciszkazzz

2020-09-16 13:43:40

Tylko mecenas Igor Klimkowski. To najlepszy adwokat w Łodzi. Szczerze polecam jego profesjonalne podejście do każdej sprawy. Dziękuję za osobisty kontakt i za to że był osobiście na każdej rozprawie. Mało który adwokat tak działa.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM