depresja kierownika

Odpowiedzi w temacie (1)

eryka11

4.8.2010

witam mam pytanie czy osoba która choruje na depresję może pełnić stanowisko zastępcy kierownika?z góry dziękuję za odpowiedź

Nie znalazłeś odpowiedzi?

jaga6

2018-07-07 22:21:16

Wszystko zależy od stadium, w którym jest. Takiej osobie trzeba jednak pomóc, a nie się z niej wyśmiewać czy podważać jej kompetencje. Podaj mu nr 22 253 88 88 do rejestracji do Kliniki Psychomedic. Mają tam naprawdę świetnych psychiatrów.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.2.2010

  Zmiana nazwiska lub imienia - Jak zmienić nazwisko?

  Z pewnością nikt nie chciałby mieć nazwiska, którego brzmienie wywołuje drwiące uśmiechy wśród znajomych. Niestety zdarza się dość często, że czyjeś nazwisko lub imię może (...)

 • 17.10.2017

  Jak zarejestrować zgon?

  Zgon osoby należy zgłosić w terminie: 3 dni od sporządzenia karty zgonu albo 24 godziny od zgonu, jeżeli zgon nastąpił na skutek choroby zakaźnej. Zgon zgłasza się kierownikowi (...)

 • 9.8.2018

  Zasady współpracy audytora wewnętrznego i IOD w jednostkach sektora finansów publicznych

  Zadaniem zarówno inspektora ochrony danych, jak i audytora wewnętrznego jest wspieranie kierownika jednostki sektora finansów publicznych w zgodnej z prawem realizacji celów (...)

 • 26.4.2012

  Kierownik apteki

  Kierownik apteki jest farmaceutą odpowiedzialnym za prowadzenie apteki. Można być kierownikiem tylko jednej apteki.

 • 24.11.2017

  Zawarcie małżeństwa przed duchownym

  Małżeństwo zawarte w obecności duchownego poprzez oświadczenie woli jednoczesnego jego zawarcia przez mężczyznę i kobietę jest jedną z form małżeństwa skutecznego w świetle prawa. Warunkiem (...)