e-prawnik.pl Porady prawne

Jak rozliczyć nadgodziny np praca do 15:40 ?

Odpowiedzi w temacie (2)

sparrow21

19.10.2015

Jak rozliczyć nadgodziny? Jeśli pracownik zakończył pracę na maszynie o 15:10 lub 15:40? (Czas pracy 7-15)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Ja

2018-03-14 16:22:00

Czy jak jestem w delegacji cały tydzień a godziny pracy mam w firmie 6-14 to w delegacji jak się liczy

Ja

2018-03-14 16:22:26

Czy jak jestem w delegacji cały tydzień a godziny pracy mam w firmie 6-14 to w delegacji jak się liczy

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

• [cytat] Witam. Pracuje w fabryce przez agencje pracy. Jest to praca po 12h. Pracodawca nie placi nadgodzin. Jezeli w umowie podpisalismy ze mozemy pracowac wiecej niz 40h na tydzien to czy przysluguja (...) czytaj dalej»

(Zobacz 2 odpowiedzi)

• Dziekuje za odpowiedz. Nadgodziny zapisywane sa w dzienniku zmiany.Jezeli chodzi o pobory to przewaznie ich nie ma.Dostajemy wolne. Glownie mi chodzi o to czy mozemy chodzic w takim systemie?Nie mamy 11 (...) czytaj dalej»

(Zobacz 7 odpowiedzi)

• Tak, praca zmianowa czyli np. na stacji benzynowej może przypadać w takie dni. Napewno za pracę w porze nocnej jest extra płaca, zdaje sie ze zgodnie z kodeksem pracy to 60% z kolei za pracę w święta (...) czytaj dalej»

(Zobacz 1 odpowiedzi)

• Witam. Pracuje w jednej z wiekszych fabryk w polsce. Praca jest fizyczna, akordowa i 3 zmianowa. Normalna umowa o prace w pelnym wymiarze godzin. Pracodawca co piatek wpisuje pracownikow na nadgodziny (...) czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)

• Zostałem zwolniony przez pracodawcę z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W związku z tym pracodawca przekazał mi pismo, gdzie zobowiązuje mnie do wykorzystania urlopu wypoczynkowego, informuje (...) czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)