Jak rozliczyć nadgodziny np praca do 15:40 ?

Odpowiedzi w temacie (2)

sparrow21

19.10.2015

Jak rozliczyć nadgodziny? Jeśli pracownik zakończył pracę na maszynie o 15:10 lub 15:40? (Czas pracy 7-15)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Ja

2018-03-14 16:22:00

Czy jak jestem w delegacji cały tydzień a godziny pracy mam w firmie 6-14 to w delegacji jak się liczy

Ja

2018-03-14 16:22:26

Czy jak jestem w delegacji cały tydzień a godziny pracy mam w firmie 6-14 to w delegacji jak się liczy

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

• 24.9.2017

Jak wynagrodzić pracownika za godziny nadliczbowe?

Praca wykonywana ponad obowiązujące pracownika normy czasu pracy, a także praca wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego pracownika systemu i rozkładu (...)

• 1.6.2017

Jak rozliczyć czas pracy pracowników?

Jeśli w okresie rozliczeniowym pracownik pracował dodatkowo, poza normalnym czasem pracy, to konieczne jest rozliczenie czasu pracy pracownika w celu ustalenia rekompensaty dodatkowo przepracowanych (...)

• 25.6.2012

Praca zmianowa

Praca zmianowa jest dopuszczalna bez względu na stosowany u danego pracodawcy system czasu pracy. Oznacza to, że zarówno w podstawowym czasie pracy, jak i przedłużonym czas pracy, w ruchu ciągłym, (...)

• 13.2.2012

Jak rozliczyć czynności dokonane przed wyborem metody kasowej?

Wybór metody kasowej wiąże się z odpowiednim rozliczeniem czynności dokonanych w poprzednich okresach. Ustawodawca wprowadził rozwiązania mające uchronić podatnika VAT przed podwójnym opodatkowaniem (...)