Kara za napaść na policjanta na marszu niepodległości.

Odpowiedzi w temacie (0)

Hannna

14.11.2012

Za napaść na policjanta jedna z osób które brały udział w zamieszkach dostała mandat wysokości 1,500zł oraz wyrok w zawieszeniu. Teraz wyobraźcie sobie ile musiałby zapłacić policjant za uderzenie i napaść na cywila. I zastanówcie się czy osoba będąca członkiem zorganizowanej grupy ma sie przjąć karą 1,500zł, kiedy wie że członkowie grupy zrzucą się na ten śmieszny mandat? Nie. Natomiast kara 15, tys. zł. wyglądałaby już zupełnie inaczej. 1,500zł... ludzie czy wy się jeszcze nie dziwicie czemu oni w ogóle chcą wykonywać swoją pracę?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 30.10.2018

  Świąteczne ograniczenia w ruchu

  Jakie ograniczenia w ruchu będą obowiązywały w Dzień Wszystkich Świętych i Narodowe Święto Niepodległości oraz w dni poprzedzające te święta?

 • 4.5.2018

  Kto dostanie Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości?

  Celem prezydenckiego projektu jest ustanowienie nowego odznaczenia – Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości, którego nadanie stanowić będzie formę wyróżnienia osób związanych (...)

 • 8.9.2018

  Kto otrzyma nowe paszporty?

  Wszyscy, którzy od 5 listopada br. będą składali wnioski o wydanie paszportu, otrzymają dokument według nowego wzoru. Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą (...)

 • 6.6.2018

  Paszporty w nowym wydaniu

  Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą się motywy graficzne związane z obchodzoną w tym roku rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 • 23.5.2018

  Emisja niepodległościowej monety 5 zł

  „100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” - to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja 2018 r.