e-prawnik.pl Porady prawne

Koniec jednej umowy A początek drugiej A ciaza

Odpowiedzi w temacie (0)

Kasiaaaa12345

13.5.2021

Dzień dobry, Mam pytanie, jeżeli kończy się umowa o prace 3 letnia na czas określony z końcem mają A od czerwca jest podpisana już umowa na czas nieokreślony i w maju by się poszło na zwolnienie ciążowe czy firma może w jakiś sposób anulować ta podpisana umowę na czas nieokreślony? Czy można czuć się bezpieczmie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Czy pracodawca może mnie zwolnić, jeśli nie podpiszę niekorzystnego dla mnie aneksu do umowy? Jestem w patowej sytuacji i nie wiem jak postąpić, z jednej strony boję się utraty pracy a z drugiej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam,prosze o informacje.dnia 31/07/2017 podpisalam pracodawcy wypowiedzenie umowy o prace za porozumieniem stron.Minelo 14 dni,dzis potwierdzono u mnie ciaze.zaszlam w nia bedac na urlopie wypoczynkowym.na (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, jestem zatrudniony w dwóch firmach na dwie umowy o pracę. W jednej pracuję 1,5 roku i mam miesięczy okres wypowiedzenia. W drugiej jestem zatrudniony od 4 m-cy. Czy okres zatrudnienia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Na początek powiem że mam skończone 18 lat, gdyż to może być istotne w tej sprawie. Uczę się w zawodzie kucharz 1 rok, chce dokonać zmiany praktyk/restauracji, lecz mam obawę że restauracja (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, jestem zatrudniona na umowę o prace, zaszłam w ciążę, boję się, że jak powiem o tym pracodawcy to nie przedłuży ze mna umowy, może tak zrobić?? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)