Ktoś jest w stanie pomoc

Odpowiedzi w temacie (1)

corkaaszatanaa

13.2.2019

jest w stanie mi pomoc i czy ktoś był może w podobnej sytuacji jak moja. Moja mama była najemca mieszkanie w Wojskowej Agencji Mieszkaniowej do listopad 2017 poniewarz opłaty zamiast 600zl były robione po 10zl płaciła aby była ciągłość a żeby nie mogli jej wyrzucić z mieszkania i naroslo 45tys długu. Byłam zameldowana wraz z mamą w mieszkaniu a brat w 2015 wymeldowala się i wyprowadził. Na dzień dzisiejszy mama nie żyje i zostałam na mieszkaniu sama. Mieszkanie jest metrazowo za dużo i przede wszystkim nie stać mnie na nie i chciałam zamienić na mniejsze. W WAM powiedziano mi że było w 2017r bo przyznane mieszkanie socjalne z eksmisji ale nie odebralismy z mamą i mieszkanie przepadło. Na dzień dzisiejszy muszę opuścić mieszkanie ale niestety nie mam gdzie iść a rodzina niestety nie jest w stanie mi pomóc w żaden sposób. Pytanie moje brzmi czy należy mi się mieszkanie zastępcze, czy przysługuje mi jakiekolwiek mieszkanie i co mam teraz zrobić oraz czy mają prawo wyrzucić mnie na ulicę

Nie znalazłeś odpowiedzi?

koreczekmarkus

2019-03-04 14:15:09

Temat już niby stary, ale może komuś pomoże Ja od 2 lat korzystam z tych umów i są bardzo pomocne. Umowa najmu pokoju => https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-pokoju/ wzór umowy najmu mieszkania => https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-mieszkania/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.10.2018

  Kryterium dochodowe 2018 - Kryteria dochodowe w pomocy społecznej od 1 października 2018 r.

  Rada Ministrów zaproponowała podwyżkę kryteriów dochodowych uprawniających do świadczeń z pomocy społecznej.

 • 25.11.2017

  Pomoc dla pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa

  Ktoś cię okradł, pobił, napadł albo zniszczył twoją własność? A może stosuje wobec ciebie bądź bliskiej ci osoby przemoc psychiczną lub fizyczną? Oznacza to, że jesteś osobą pokrzywdzoną (...)

 • 3.1.2019

  „Posiłek w szkole i w domu” od 2019 r.

  1 stycznia 2019 r. ruszył program „Posiłek w szkole i w domu”. To pomoc dla osób starszych, z niepełnosprawnościami oraz dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Na (...)

 • 26.10.2018

  Jak zgłosić przestępstwo?

  Jeśli dana osoba jest świadkiem albo ofiarą przestępstwa, np. ktoś ukradł jej samochód albo rower ktoś ją oszukał, to może ona zgłosić takie zdarzenie na policji albo (...)

 • 30.12.2018

  Interwencja kryzysowa

  Interwencja kryzysowa stanowi zespół interdyscyplinarnych działań podejmowanych na rzecz osób i rodzin będących w stanie kryzysu. Celem interwencji kryzysowej jest przywrócenie (...)