mam powazną sprawe przynjamniej dla mnie i bardzo prosze o szybką odowiedz

Odpowiedzi w temacie (4)

Wioletta1222

8.9.2006

Mojego chłopaka złapali bo podobno był poszukiwany gdzie on sam o tym niewiedzial.. odwieszono mu zawiasy za kradzież z włamaniem ma do odsiedzenia rok .. Z tymczasowego aresztu przwieźli go do Trzebini do zakładu półotwartego... Co ma zrobić zeby wyjść jak najwcześniej z tamtąd np po połowie kary, czy może sie starać o wczesniejsze wyjscie ze względu na stan zdrowia poniewaz miał operacje na guzy kratani i ma miec jeszcze jedną?? ma tez kilka wyroków w zawiasach za napaść na funkcjonariusza policji i za włamanie czy te wyroki mu odwieszą teraz jak siedzi w więzieniu i bedzie odsiadywał wszystko czy one nadal pozostają w zawieszeniu.. błagam odpiszcie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Ooo

2006-12-09 20:41:32

niezły gagatek :) Stan zdrowia nie ma tu nic do rzeczy. Skro w trakcie popełniania przestępstw był okazem zdrowia, to nie wolno oszukiwać sądu, żeniby chory i takie tam.... Ostatecznie w zakładach karnych lekarze tez sa... wiec chyba mu nic nie grozi ! abynajmniej nic jesli chodzi o czyn ktorego on dokonal.

magic

2008-02-06 21:47:25

nie odwiesza zawieszonych wyrokow chyba ze sa popelnione z tego samego paragrafu z trzebini szybko wyskoczy to jest zaklad P2 pol otwarty daja wokandy i przerwy w karze glowa do gory daj znac jak cos chcesz wiedziec na magicglista@interia.eu z fartem

mar

2008-11-29 04:48:20

to prawda,z p2 szybko mozna wyskoczyc,ale trzeba uwazac zeby nie nabroic...bo wtedy lipa... badz dobrej mysli i poczekaj na swojego chlopaka...trzymam kciuki

gosc

2009-06-24 07:15:16

Kobieto!On nie wiedzial,ze jest poszukiwany???Na jakim swiecie Ty zyjesz,niechon lepiej dla dobra spoleczenstwa sie dzii tam jak najdluzej! napasc na funkcjoariusza,wlamania...i niech sie nie wykreca operacjami widac jest zdrowy jak stać go bylo na wlamania,napasc...

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.3.2019

  Zmiana danych w CEIDG

  Prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, gdy zmienią się jego dane, powinien złożyć w tej sprawie wniosek do CEIDG (czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej). (...)

 • 15.7.2018

  Medycyna na UKSW

  Nowelizacja zakłada utworzenie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kierunku lekarskiego i prowadzenie go w nowo powołanym Collegium Medicum.

 • 1.12.2018

  VAT na leki weterynaryjne nie wzrośnie

  Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że nie zgodzi się na podwyżkę VAT na leki weterynaryjne. Pozytywnie odniósł się zaś do planów obniżenia VAT na chleb i na niektóre artykuły (...)

 • 30.7.2018

  Mija termin zawiadomienia o wyznaczeniu IOD

  31 lipca 2018 r. upływa termin zawiadomienia Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych o wyznaczeniu inspektora ochrony danych (IOD) przez podmioty, które przed 25 maja 2018 r. nie powołały (...)

 • 30.8.2017

  Dobro dzieci ma być jeszcze bardziej chronione

  Sądy rodzinne będą miały obowiązek zawiadamiania prokuratury o sprawach, w których jest zagrożone dobro dziecka i o prowadzonych z urzędu postępowaniach dotyczących władzy rodzicielskiej.