e-prawnik.pl Porady prawne

sprzedawca na allegro

Odpowiedzi w temacie (0)

oleczek09

24.5.2010

Witam. Kupiłem towar na allegro, dokonałem wpłaty ale towar wciąż nie przyszedł, sprzedający nie odbiera telefonu, co ja mam robić? Czy mogę stracić pieniążki?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow forum. Pragne opisać wam pokrótce moja historie. Zakupiłem telefon na portalu allegro, . Telefon przyszedł nie zgodny z umowa, wada polegała na tym ze w dniu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam taki niecodzienny problem. Kupiłam na allegro jedna rzecz warta 130 zł. Kasa przelana wysyłki towaru brak. Termin mocno przekroczony brak kontaktu ze sprzedawcą więc pisemnie zgłosiłam sprawę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 10 odpowiedzi)

 • Witam! Czy jak się zostało oszukanym przez jednego sprzedawce, który wystawia swoje aukcje na allegro. To w sadzie pozywa się jego czy allegro??? Wyłudzili ode mnie pieniądze. Raz zapłaciłam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam taki problem niedawno kupiłem rzecz na allegro i ciagle jej nie otrzymałem a sprzedawca ma wyłaczony telefon i co teraz?z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam taki problem wygrałam aukcje na allegro teraz sprzedawca domaga się większej kwoty bo sie niby pomylił co am zrobić?Z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)