Forum prawne

Nowy pałac NFZ jeszcze w 2012, ile będzie kosztował??

Mazowiecki oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przeprowadza się do nowego biurowca, co samo w sobie problemem nie jest. Problemem może byc to że trudno sie cokowliek dowiedziec od NFZ na ten temat, bronią się rękami i nogami przed jakimi kolwiek informacjami zwiazanymi z rpzeprowadzka. NFZ informuje tylko ze w starym budynku warunki pracy bhp były zagrozone oraz ze komputery zle pracowały. Warunki ghp wymagaja przeniesienia całej sidziby do nowych biur z malowicznym widokiem na rzeke przecinajaca miasto?? a moze serwerownia bedzie lepiej rpacowac w noych murach bo jak wiadomo tynk oraz kolor scian ma zbawienny wpływ na łącza i predkosc przesyłu. NFZ nie chce tez podac do informacji publicznej ile obecnie płaci za metr kwadratowy, informuje jedynie ze bedzie placic o 22zł mniej niz obecnie, po przenosinach do nowego... mimo wszystko wydaje mi sie ze pieniadze powinny w pierwszej kolejnosci pojsc dla chorych potem na administracje, ktora nie ma konkrentego powoduje do przenosin. Problemem jest również przetarg na nową siedzibe, którego jakos nie mozna znalesc w ogłoszeniu o przetargu w internetowym biuletynie informacji publicznej mazowieckiego NFZ. W archiwum jest tylko na zapewnienie siedziby, ale ten z 2004 roku.

2012.2.13 11:22:44

Odpowiedzi w temacie: Nowy pałac NFZ jeszcze w 2012, ile będzie kosztował?? (5)

Trzeba przegnac tych pseudo urzedników i okupantow Polski poki jeszcze jest co ratowac, ludzie!

2012.2.13 12:46:11

To wina calego urzedniczego raka w tym kraju... Kazda partia urzedasow wspiera...

2012.2.13 13:28:3

mam ubezpieczenie ide do lekarza a moja firma placi lekarzowi i wszystko w tym temacie nie zycze sobie aby moje pieniadze byly wydawane na zlodzie nierobow i ignorantow wicej bedzie na moje leki lekarzy i dla mnie:p

2012.2.13 14:5:21

zapłacimy!Zapłacimy z chęcią i ze spiewem na ustach wyższe podatki! Z chęcia umrzemy przed emeryturą!Byle PiS nie rządził!!!

2012.2.13 14:25:48

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika