Obraza policjanta nieletni proszę o pomoc błagam ! Problemy w nauce

Odpowiedzi w temacie (3)

Ciros999

26.6.2018

Witam sprawa wygląda tak gdy miałem 14 lat napiłem się obraziłem policjanta po czym trafiłem do szpitala mam problemy w nauce sąd wydał wyrok by umieścic mnie w ośrodku wychowawczym mamy na tydzień na uzasadnienie wyroku ale ja nie chcę tam iść czy da się coś zrobić odwołać podaję miałem 14 lat obecnie mam 16 nie chcę opuszczac rodziny i dziewczyny kocham ich mocno i nie mogę tam pójść proszę naprawdę błagam o pomoc byłem przekonany wpływem alkoholu miałem już wcześniej konflikty z prawem psychiatra dał mi negatywna opinie kuratora miałem zdjęli mi go bo uważają że nie dało poprawy miałem zdać do 3 gminazjum nie zdałem czy da coś się zrobić by nie umieszczać mnie tam mogę obiecać poprawe w 8 klasie a nie chodziłem do szkoły bo byłem dręczony czy da się coś zrobić błagam?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Violett

2018-11-13 14:29:35

Przede wszystkim zadaj sobie pytanie, czy jest cokolwiek, co mogłoby przekonać sąd, żebyś został? Poza tym, że chcesz. Jakiś racjonalny argument, że się poprawiłeś? Bez tego to niestety nic nie zdziałasz...

zygmuntm

2018-11-14 10:56:18

Aby sąd orzekł na Twoją korzyść, musisz mieć dobre argumenty. Niestety, tak jak napisała osoba wyżej, jedyne co możesz powiedzieć, to to, że nie chcesz. Największą szansę masz w tym, że pojedziesz do ośrodka i będziesz tam pracował nad sobą i wtedy szybciej wrócisz do domu.

FoxyL

2018-11-14 11:50:08

Sytuacja nie wygląda dobrze, z tego co piszesz. Po pierwsze - spożywałeś alkohol, do tego wszedłeś w konflikt z prawem, dodatkowo uchylałeś się od obowiązku szkolnego, gdzie w zasadzie ta ostatnia rzecz już nieraz wystarcza do zamieszczenia nieletniego w ośrodku. Piszesz też, że nie udało Ci się wyciągnąć w szkole i wykazać poprawy. Moim zdaniem, szanse są niestety nieduże, że uda Ci się uniknąć ośrodka.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

NA SKÓTY