e-prawnik.pl Porady prawne

Odprawa kiedy dla pracownika?

Odpowiedzi w temacie (1)

zbych54

30.9.2010

Witam Mam pytanie kiedy pracownikowi nalezy się odprawa?jaka umowę musi mieć podpisana i jaki staż pracy?Z góry dziekuję za odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mrozowskim

2010-09-30 20:03:56

Darmowe porady z zakresu prawa pracy udziela Państwowa Inspekcja Pracy.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Mam pytanie, czy należy się odprawa dla pracownika, który był zatrudniony na czas określony do końca roku, pracował w danym zakładzie rok i 2 miesiące, w wypowiedzeniu obowiązywał 2 tygodniowey (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Z tego co wiem zaklad musi zatrudniac co najmniej 20 osob i utraca pracy musi wynikac z wylacznej winy pracodawcy. Co do wysokosci, o ile nie sa to zwolnienia grupowe, gdzie wysokosc odprawy negocjuje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Odprawa a zwolnienie. Podczas trzymiesięcznego wypowiedzenia (kwiecień, maj, czerwiec) byłam na zwolnieniu lekarskim 2 tygodnie w kwietniu i 1 tydzień w maju. Jak powinna zostać naliczona mi odprawa? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • jeżeli w momencie rozwiązywania stosunku pracy za porozumieniem stron nie osiągnęłaś jeszcze wieku emerytalnego to nie licz na te odprawę. czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Dziękuje za odpowiedź. Nie dodałem, że pracownicy wyżej wymienieni zostali zatrudnieni w placówce, która przejęła mienie poprzedniego zakładu pracy. Jednakże ważne jest, że propozycję pracy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)