odszkodowanie powypadkowe

Odpowiedzi w temacie (3)

stenlyga

15.12.2009

chce pozwac firme ubezpieczeniowa za niewyrównane odszkodowanie powypadkowe chodzi o uszkodzenia pojazdu ,chce to zrobic osobiscie bo prawnicy biora 30 procent a wtedy nie mialo by to sensu poniewaz funiqa czesc zaplacila tylko nie tyle ile wycenił rzeczoznawca firmy uniqa

Nie znalazłeś odpowiedzi?

martinek

2010-03-07 13:28:33

napewno nie 30 procent..... http://www.consensusbaltica.pl/

Yogi

2016-09-05 21:49:18

Witam. Miałem kolizie drogowa a mianowicie w mój zapakowany samochód uderzył inny samochód i sprawca uciekł naszczescie był świadek zdarzenia po zidentyfikowaniu sprawcy przyznał się do winy. Zwróciłem się do jego ubezpieczeni o wypłatę odszkodowania przez pełnomocnika 23 mają. I sprawa ciągnęła się do 26 sierpnia.tak długo ponieważ likwidator twierdził że nie może uzyskać notatki policyjne,dodam że w momencie gdy odbierałem swoją 17 czerwca pani prowadząca sprawę poinformowała mnie ze towarzystwo nie wystąpiło jeszcze o notatke. Od 30maja do 26 sierpnia wynajmowałem samochód zastępczy lecz likwidator uznał za zasadne tylko 22.czas do oględzin do wydania decyzji o szkodzie całkowitej ,czas na korespondencję i czas na sprzedanie wraku. Z tego co czytałem wiem że samo wydanie decyzji nie naprawia szkody i samochód zastępczy należy Mi się do daty wypłaty odszkodowania. Dodam jeszcze że ubezpieczyciel przekroczył termin 90 dni na wypłate odszkodowania. Co robić żeby odzyskać pieniądze za pozostały czas wynajmu auta od ubezpieczyciela sprawcy?

Dolcevita

2017-09-22 21:03:34

Kilka lat temu byłam osobą poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym w wyniku którego doznałam obrażeń wielonarządowych. Zapadł wyrok sadowy, gdzie ubezpieczalnia ponosić bedzie odpowiedzialność za następstwa powypadkowe. Zostało przyznane mi odszkodowanie, byłam kilkakrotnie operowana w prywatnych klinikach, gdzie ubezpieczalnia zwracała mi wszelkie koszty leczenia. Pytanie moje jest związane z tym, czy oprócz zwrotu kosztów leczenia przysługuje mi prawo do wypłaty jakichkolwiek pieniędzy za samo odbycie zabiegów operacyjnych..za bóle których doznałam, za cierpienia, za to co było robione- przeszczepy, naciąganie ścięgien itp.???

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: