e-prawnik.pl Porady prawne

Podpis elektroniczny

Odpowiedzi w temacie (0)

ewacr

10.1.2022

Dzień dobry, 1. Czy przedsiębiorcy mogą podpisywać umowy, korzystając z podpisu elektronicznego np. przez platformę Autenti? Bez posiadania kwalifikowanego podpisu. 2. Jeżeli jedna strona posiada podpis kwalifikowany, a druga nie, to ta druga może podpisać umowę ręcznie? Czy obie strony muszą ręcznie podpisać? Chodzi mi konkretnie o zawieranie umów dot. świadczenia usług wirtualnej asystentki. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam potrzebuje porady pomocy Parnter jest obecnie w areszcie pisał o opaskę o dozór elektroniczny czekaliśmy 2 miesiące był na liście na wokande i dziś dzwonił do sądu że to nie ma na liście (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 4 odpowiedzi)

 • 1 lipca 2011 roku zgodnie z ustawą o dowodach osobistych rozpocznie się w Polsce wydawanie elektronicznych dowodów osobistych. Dowody takie będą wykorzystywać technologię RFID (z ang. Radio Frequency (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Na przyszły rok chciałbym już wiedzieć w jaki sposób można uzyskać podpis elektroniczny oraz na czym on polega i czy to coś kosztuje? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Czy chcąc rozliczyć się drogą elektroniczną należy przygotować się na jakieś wydatki jeżeli tak to w jaki sposób można uzyskać podpis elektroniczny? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Hejka. Czy chcąc rozliczyć się drogą elektroniczną należy przygotować się na jakieś wydatki? Jak można uzyskać podpis elektroniczny i czy długo to trwa? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)