e-prawnik.pl Porady prawne

Pokrzywdzony chce złagodzenia kary dla oskarżonego

Odpowiedzi w temacie ()

gamblerka

20.4.2011

Pokrzywdzony chce złagodzenia kary dla oskarżonego Oskarżony chce dobrowolnie poddać się karze (pół roku w zawiasach na dwa lata i grzywna za art. 220 par.1 KK), posiedzenie pod koniec maja. Pokrzywdzony chciałby złagodzenia, uważa, że sama grzywna wystarczy, czy może wystąpić do sądu z takim wnioskiem?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Oszustwo na tablica.pl Witam serdecznie. Postaram sie omówić problem, i bym prosiła o pomoc. 23 wrz 2012r. znalazłam ogłoszenie na tablica.pl, w którym był do zakupienia telefon. Na GG umówiłam (...) czytaj dalej»

  • Jak spowodować zmianę treści postanowienia prokuratora Prokurator umorzył postępowanie z uwagi na śmierć sprawcy wypadku, w którym zginęły dwie osoby: kierowca i pasażer. Zgodnie z pouczeniem (...) czytaj dalej»

  • Kiedy skorzystac z art. 387 Kpk?? Jestem oskarzony o sfalszowanie biletu parkingowego %-) Mialo to miejsce jakies 6 miesiecy temu dzis przyszedl mi listem akt oskarzenia... Chcial bym skorzystac z prawa (...) czytaj dalej»

  • OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI? Kto ustala w jakiej kwocie ,czy w jakim stopniu to matka opiekujaca sie dzieckiem ma łożyć na nie?Czy mozna wystapić o określenie takiego minimum?Czy (...) czytaj dalej»

  • Zabójstwo za zgodą - Armin Meiwes - Wikipedia Witam, an wiki znalazłam artykuł dotyczący Armin Meiwes. Polecam, ten akrtykuł również po to, żeby lepiej zrozumieć problem, o który chce zapytać. Jak (...) czytaj dalej»

  • Zniesławienie i zniewaga Jestem notorycznie obsypywana obelgami przez rozchisteryzowaną kobietę, która twierdzi, że przyczyniłam się do rozpadu jej małżeństwa ?! Na mój temat (również mojej (...) czytaj dalej»

  • Fałszywe zeznania Właśnie otrzymałam pismo z sądu z informacją, że mój mąż, z którym się rozwodzę (alkoholizm męża, znęcanie się nad rodziną, wyrok za znęcanie się), powołał kilka (...) czytaj dalej»

  • Obelżywe obrażenie osoby!! Witam serdecznie, zostałam obrażona przez pewną osobę z mojego towarzystwa, teraz już w sumie spoza mojego towarzystwa gdyz ta osoba zostalo poniekad wykluczona przez (...) czytaj dalej»