e-prawnik.pl Porady prawne

IDEA:)

Odpowiedzi w temacie (0)

papiroo

27.5.2010

Witam Moja firma wypuściła na rynek pewien przedmiot - nie opatentowała go. teraz pojawiły się na rynko podróbki. Czy można zawalczyć o usuniecie ich z rynku? Czy prawo autorskie nas ochroni?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Po urodzeniu dziecka założyliśmy z ojcem dziecka konto oszczędnościowe dla dziecka. byliśmy współwłascicielami tego konta. Wszystkie wpłaty były tytułowane szczegółowo .....imię dziecka....kwota...cel (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Podoba mi się bardzo współpraca z mecenasem Klimkowskim. Bardzo dobry i skuteczny prawnik a do tego kontaktowy i komunikatywny. Warto do niego dzwonić pod numer 600 365 228 i się umawiać. Zawsze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 23 odpowiedzi)

 • U mecenasa Klimkowskiego też byłam, ale akurat tylko na konsultacji prawnej. Niemniej jednak specjalista rewelacyjny! Pierwszy raz spotkałam się z tym by prawnik był tak miły i cierpliwy i w zasadzie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)

 • Pani mecenas Kontek uratowała mnie przed niejednym problemem :) Prawniczka pierwsza klasa. Lubię profesjonalistów z wiedzą, rzetelnych i obowiązkowych dlatego polecam. czytaj dalej»

  (Zobacz 73 odpowiedzi) | Strony: 1 2

 • W waszym przypadku przedawnienie nastąpiło po 2 latach - czyli wasza sprawa jest już dawno przedawniona. Umowa z Ideą miała charakter umowy o świadczenia usług - czyli pzredawnienie zgodnie z 751 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)