e-prawnik.pl Porady prawne

Poszkodowany rząda pieniędzy.

Odpowiedzi w temacie (0)

maniamajki

14.9.2013

Witam. Sprawa wygląda następujaco- Chłopak przyznał sie do pobicia(samoukaranie).Poszkodowany rzekomo w wyniku obrażen wylądował w szpitalu na kilka dni,jak sie okazało jest to osoba starajaca sie o służbe w policji więc jak wiadomo ma spore znajomości w tym kręgu.W związku z tym policjanci ostrzegli oskarzonego,że chłopak ma spore ubezpieczenie i bedzie rzadał sporej kwoty więc zaproponowali żeby umówic sie z nim i przygotowac najlepiej na jutro sumke około 20 tys.Co zrobic w tej sytuacji?wyglada to na zwykle wymuszenie,skoro i tak zapadnie wyrok sądu.Jesli poszkodowany zarzadał jakiejkolowiek sumy to powinien chyba pójśc na jakąś ugode,prawda?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Alimenty bez rozwodu Czy mogę dostać od męża sądownie alimenty na dzieci nie wnosząc sprawy o rozwód? Moja żona, przez adwokata, żąda ode mnie alimentów na małoletniego syna. Małżeństwo (...) czytaj dalej»

 • Ojciec rząda pieniędzy za wspólne mieszkanie z nim Witam. Wiem, że temat brzmi absurdalnie, ale taka jest właśnie cała sytuacja. Mój ojciec jest dłużnikiem alimentacyjnym i osobą nie do końca (...) czytaj dalej»

 • JAK ZMUSIĆ MATKĘ DO ZROBIENIA TESTÓW DNA? Pewna znajoma ku mojemu wielkiemu zdziwieniu podała mnie do sądu o ustalenie ojcostwa i alimenty, sprawa jest dośc śmieszna gdyż nawet jej nie dotknąłem. (...) czytaj dalej»

 • Żona i jej długi Witam.Mam problem.Jestem 13 lat po ślubie.Mam dwoje dzieci.Mój problem dotyczy żony, która prawdopodobnie jeszcze przed ślubem zaciągała kredyty i pożyczała pieniądze od obcych (...) czytaj dalej»

 • Pomocy !!! Była znajoma chce mnie zniszczyć. Spotkałem się kilka lat temu trzy razy z pewną kobietą - mężatką. Był sex....zapewniała ze bierze tabletki. Kiedy oznajmiłem jej ze chcę zakończyć (...) czytaj dalej»

 • Konkubinat a podzial majatku Żyjac w konkubinacie dokonywalem wielu zakupow i inwestycji, remont mieszkania konkubiny, zakupy sprzetu rtv i agd, kredyty zaciagane przez konkubine wszystko w wiekszosci (...) czytaj dalej»

 • wypadek samoch - pomóżcie spowodowalem wypadek sam. bylem trzeźwy, byla mgla, wezwalem pogot i policje, ruszalem powoli ze stopu na skrzyżowaniu, nie widzialem motorowerzysty, to starszy pan, złamał (...) czytaj dalej»

 • Ratunku Kruk ściga PILNE Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką opłat. Cyfra została podłączona (...) czytaj dalej»

 • Alimenty na dorosłe dziecko Dwa lata temu rozwiodłem się z żoną, płacę alimenty na nią i dwójkę dzieci. Na każdego po 500zl. Moja córka jest już pełnoletnia w tym roku pisała maturę, którą (...) czytaj dalej»

 • Komplikacje po kolizji drogowej z nieważnym prawem jazdy. Witam. Miałem dziś kolizję drogową z mojej winy. Przy spisywaniu oświadczenia okazało się, że nie mam ważnego prawa jazdy od kilkunastu (...) czytaj dalej»

 • Była żona chce wyższych alimentów Jestem po rozwodzie. Płaciłem na dzieci sam, regularnie co m-c ale b.żona chciała mieć to zasądzone przez sąd.No i ma.Na sprawie rozwodowej sam dobrowolnie (...) czytaj dalej»

 • Egzekucja długu Dłużnik przed sądem zobowiązał się ( ugoda ) do zwrotu gotówki wraz z odsetkami. Mam wyrok prawomocny, lecz dłużnik nie ma zamiaru dotrzymać umowy.Co mam począć? Jestem rencistą, (...) czytaj dalej»

 • Alimenty od rodzica, z którym się mieszka Witam, mam następujący problem: Moi rodzice rozstali się ładne kilka lat temu i od tego czasu tata wpłacał na mnie alimenty, początkowo mama dostawała (...) czytaj dalej»

 • OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI? Kto ustala w jakiej kwocie ,czy w jakim stopniu to matka opiekujaca sie dzieckiem ma łożyć na nie?Czy mozna wystapić o określenie takiego minimum?Czy (...) czytaj dalej»

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona o kradzież (...) czytaj dalej»