e-prawnik.pl Porady prawne

pożyczka w skarbcu

Odpowiedzi w temacie (0)

Anna

7.9.2011

pożyczka w skarbcu Moja mama ma otrzymać pożyczkę po wpisie do hipoteki ,że będzie obciążenie , a dopiero potem pieniążki , jak się zabezpieczyć ,aby nie zostać oszukaną?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Kupiłem i zarejestrowałem nowy numer nju mobile w dniu 05.05. w tym roku na stacji Shell w Bolesławcu. Od tego dnia uporczywie wydzwania do mnie windykacja Provdenta i wnawiają mi ze nazywam się Ewa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 7 odpowiedzi)

 • Reguluje ją kodeks cywilny. Sprawa tutaj jest dosyć prosta gdyż w świetle prawa pożyczki udzielić może nam każdy, kto ma pieniądze. Tak więc może być to zarówno instytucja, jak i osoba prywatna. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Parę lat temu pożyczyłem pieniądze osobie bez spisywania umowy, mieliśmy tylko umowę ustną. Termin spłaty już minął, a pożyczka nie jest spłacona. Czy istnieją jakieś możliwości, pozwalające (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Pilna Pożyczka prywatna oferta, stosuje się, jeśli jesteś zainteresowany. Oferuję wszystkie rodzaje pożyczek o niskim oprocentowaniu i dowolnej ilości, czego potrzebujesz. * Pożyczka (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)