Prawnik Łódź

Odpowiedzi w temacie (3)

dariuszbanasiak

23.3.2018

Witam, zapraszam na swojego bloga http://praworodzinne.edu.pl/w celu uzyskania stałych porad prawnych oraz ciekawostek z różnych dziedzin prawa m. in. prawa rodzinnego czy gospodarczego. W razie pytań, wątpliwości i problemów prawnych lub też w celu podzielenia się wiedzą zapraszam do wpisów na adres email biuro@praworodzinne.edu.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bolesta

2018-03-23 12:44:10

Zainteresowanych kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog oraz do kontaktu: [uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl] dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl

Frodoo

2018-07-29 23:03:24

Może warto w tym miejscu polecić z Waszego doświadczeni jakiegoś prawnika z Łodzi? Ja miałem styczność wprawdzie tylko z jednym, w sprawie przeciwko wykonawcy który odwalił niezłą fuszerkę budowlaną przy budowie mojego domu. Pan mecenas Igor Klimkowski, specjalista od tego typu spraw, którego polecił mi znajomy, walczył o moją sprawę jak lew - po wielu nerwach sprawa zakończyła się dzięki niemu naszym sukcesem. Bardzo sympatyczny, ale też konkretny człowiek, mam jeszcze jego numer 600 365 228

Dorritoo

2018-08-09 20:36:55

Też znam pana Igora Klimkowskiego :) Od początku tego roku moja firma zaczęła z nim współpracę i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości jego usług prawniczych. Bardzo rzetelni i miły człowiek, a poza tym ma niesamowitą wiedzę dotyczącą prawa budowlanego.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 20.6.2018

  Rejestracja jachtów prosta, szybka, tania i przez Internet

  Ustawa o rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 m dotyczy stworzenia jednolitego rejestru jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 m (obejmującego (...)

 • 13.3.2007

  Rejestracja VAT dla transakcji krajowych

  Rejestracja dla potrzeb podatku VAT ma podstawowe znaczenie dla każdego podatnika. Wykonanie obowiązku rejestracyjnego uprawnia m.in. do wystawiania faktur VAT oraz do odliczania podatku. Między podatnikami (...)

 • 11.10.2007

  Money.pl inwestuje w serwis prawniczy e-prawnik.pl

  Money.pl rozszerza swoją działalność i rozpoczyna budowę grupy kapitałowej internetowych serwisów biznesowych. Jako pierwszy przystępuje do niej lider informacji prawnej - portal e-prawnik.pl. (...)

 • 24.10.2012

  Czas pracy kierowców - wymiar czasu pracy kierowców

  Artykuł ten odnosi się do zagadnienia obliczania wymiaru czasu pracy kierowców w danym okresie rozliczeniowym. Jest to kolejny artykuł z serii traktujących o czasie pracy kierowców.

 • 16.7.2012

  Zasady opodatkowania wspólników spółek osobowych

  Niniejsza porada omawia sposoby ustalania dochodu wspólników spółek osobowych i sposób opodatkowania tych dochodów.