prawnik w Płocku, który mówi zrozumiałym jezykiem

Odpowiedzi w temacie (1)

martammm

4.7.2017

Witam, chciałam podzielić się z innymi,którzy może miała taki problem jaki miałam ja. Każdy prawnik do którego trafiłam używał niezrozumiałe dla mnie języka i używał mnóstwa prawniczych sformułowań a jak coś poszło nie tak to twierdził, że widocznie nie zrozumiałam, bo on to przecież tłumaczył. Na szczęście sąsiadka poleciła mi odpowiedzialnego i bardzo zaangażowane prawnika- Pan mecenas Adam Dobrogoszcz. Polecam - wytłumaczył mi cierpliwie wszystkie zawiłości mojej sprawy, zajął sie napisaniem wszystkich potrzebnych pism. Jestem już szczęśliwa bo wszystko w mojej sprawie poszło po mojej myśli. Gorąco go polecam, naprawdę szkoda czasu i pieniędzy na innych,ma kancelarię na Sienkiewicza.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bolesta

2017-07-05 15:18:09

Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.12.2004

  Kiedy choroba pracownika jest chorobą zawodową?

  Choroba może zostać uznana za chorobę zawodową, jeżeli jest wysoce prawdopodobne, że została spowodowana działaniem czynników szkodliwych dla zdrowia, występujących w środowisku pracy lub sposobem (...)

 • 20.1.2015

  Rząd szykuje zmiany w ordynacji podatkowej oraz PIT

  Jak co roku, Rząd nowelizuje ustawę podatkową. Tym razem również nie obędzie się bez zmian – przyjęto właśnie projekt ustawy dotyczący nowelizacji ordynacji podatkowej oraz PIT.

 • 11.1.2005

  Od kiedy zmiana dowodów rejestracyjnych stanie się naszym koszmarem?

  Dowód rejestracyjny to w przypadku posiadacza pojazdu jak każdy wie niezbędny dokument. Bez niego nie można poruszać się tym środkiem lokomocji, choćby własnym. Tymczasem już od jakiegoś czasu (...)

 • 11.8.2009

  Sprawa w Szamotułach - wyjątek czy reguła?

  Rozmowa z Radosławem Konca, radcą prawnym z kancelarii w Warszawie o postanowieniu Sądu rejonowego w Szamotułach dotyczącym odebrania matce nowo narodzonego dziecka.

 • 13.7.2007

  Jak ubiegać się o wydanie interpretacji podatkowej?

  Od 1 lipca 2007 r. nastąpiły znaczące zmiany w wydawaniu interpretacji przepisów podatkowych. We wniosku o wydanie interpretacji podatkowej podatnik musi wyczerpująco przedstawić stan faktyczny, (...)