Problemy z sąsiadem

Odpowiedzi w temacie (1)

fearovsky

2.8.2018

Witam! Z góry chciałbym przeprosić, jeśli pomyliłem działy(a także poprosić moderacje o przeniesienie do odpowiedniego działu). Od pewnego czasu borykam się z natręctwem sąsiadów i przez pewien czas nawet przymykałem na to oko, ale to już za dużo. 1) Sąsiad zawiesił kable na moim budynku gospodarczym bez mojej zgody(ba! nawet nie pytając o zgodę...). 2) Sąsiad wylewa różnego typu brudy do mojej studni (wodę z basenów, z prania itp!!) 3) Sąsiad zrobił sobie na podwórzu tzw odpływ wody, który prowadzi na moją działkę, przez co jest ona zalewana(do tego użył system korytek odwadniających, przez co wszystko zostaje u mnie). Niestety rozmowy nic nie pomagają, a na końcu zostaje wyśmiewany za plecami (wielokrotnie to słyszałem). Proszę o pomoc i z góry dziękuje, każdej za udzieloną pomoc) Pozdrawiam.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

podradomski_lucyfer

2018-08-03 10:54:00

moim zdaniem powinieneś udać się z tym problemem to jakiegoś adwokata..

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 29.7.2016

  Kiedy mamy do czynienia z telepracą i jakie są problemy z tym związane?

  Coraz częściej pracownicy świadczą pracę w formie telepracy. Jednakże pojawiają problemy interpretacyjne kiedy mamy do czynienia z tą formą pracy?. Przede wszystkim należy podkreślić, że regulacja (...)

 • 24.4.2014

  Służebność od A do Z, czyli jak rozwiązać spór z sąsiadem

  Każdy słyszał, czy też poznał na własnej skórze historie o legendarnej wręcz zawiści i niechęci pomiędzy sąsiadami. Czasem z powodu położenia naszej nieruchomości, korzystanie z niej (...)

 • 22.11.2018

  W całej Polsce powstają pilotażowe ośrodki wsparcia w kryzysach psychicznych

  Dzięki wsparciu funduszy europejskich resort rozwoju uruchamia Środowiskowe Centra Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz kolejne centra dla dorosłych. Te unikalne w skali kraju miejsca (...)

 • 17.2.2018

  Barometr zawodów 2018

  Ukazały się wyniki trzeciej edycji ogólnopolskiego badania Barometr zawodów. Jego celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak w najbliższym roku będzie wyglądać zapotrzebowanie (...)

 • 23.2.2018

  Wymiana walut bez kas?

  Ministerstwo Finansów pracuje nad zmianami w zakresie stosowania kas fiskalnych w kantorach. Projektowane zmiany przewidują zwolnienie podmiotów prowadzących działalność w (...)