Publikowanie openingów z seriali

Odpowiedzi w temacie (1)

czekuś

29.4.2013

Czy mogę zgodnie z prawem nie łamiąc żadnych przepisów publikować openingi na np. YouTube i czy odwrócenie obrazu poziomie i zniekształcenie tym log różnych firm daje mi większe możliwości prawne odnośnie tych openingów?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

pacekk

2013-04-30 10:42:57

Musisz mieć zgodę właściciela praw autorskich, zmiany o których mówisz są stosowane ale po to by trudniej było odnaleźć takie pliki u mieszczone w sieci.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 28.1.2019

  Wsparcie polskich filmów

  Ustawa o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej zakłada, że Polski Instytut Sztuki Filmowej będzie wspierał finansowo produkcję utworów audiowizualnych powstających w Polsce. Poszczególnym (...)

 • 21.11.2018

  Dane inspektora ochrony danych powinny być łatwo dostępne

  Przetwarzający dane osobowe muszą wyznaczyć inspektora ochrony danych (IOD) oraz powiadomić o tym fakcie Prezesa UODO. Podmiot, który wyznaczył inspektora ochrony danych, powinien (...)

 • 11.10.2017

  Ceny usług wodociągowo-kanalizacyjnych pod nadzorem?

  Przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne będą ponosić opłatę za wydanie decyzji dotyczącej zatwierdzenia taryf przez organ regulacyjny.

 • 13.1.2018

  Usługi wodno-kanalizacyjne uregulowane

  Nowe regulacje rynku usług dotyczących zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków zmierzają do prawnego zabezpieczenia interesu odbiorców usług przez ustanowienie (...)

 • 31.10.2018

  Prawo autorskie przychylniejsze dla potrzeb osób niepełnosprawnych

  Zaproponowano regulacje, których celem będzie zniesienie przeszkód uniemożliwiających osobom niewidomym, słabowidzącym i z innymi niepełnosprawnościami dostęp do opublikowanych utworów (...)