e-prawnik.pl Porady prawne

Spłata majątku

Odpowiedzi w temacie ()

Punia5

28.7.2010

Czy spłata się przedawnia? Czy od spłaty nalezy zapłacić podatek? jak wymusic spłatę od współspadkobiercy?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Podział majątku Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg czego? Nakładów, aktualnej wartości? (...) czytaj dalej»

  • DO MIKAWI-PYTANIE!!!! Jeśli mógłbyś odpowiedzieć to mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozdzielczości majątkowej po rozwodzie( z datą wsteczną). Otóż przeglądałm w internecie odpowiedzi na (...) czytaj dalej»

  • rozwód, alimenty, podział majatku Moja sprawa wydaje się dosyć trudna...ale może się mylę....Rok temu wyprowadziłam się z synem od męża(znęcał się psychicznie nad nami) i zamieszkałam u (...) czytaj dalej»

  • Sprawiedliwy podział majątku jestem po rozwodzie, przez 12 lat wraz z mężem mieszkaliśmy w domu mojej babci, jedyny wkład finansowy w to mieszkanie dotyczył spraw remontowych i zakupu wyposażenia (...) czytaj dalej»

  • zaległe alimenty - jak je wyegzekwować W 2000r. sąd zasądził od męża alimenty na dzieci. Nigdy dobrowolnie nie zapłacił ani złotówki. Komornik nie mógł ściągać alimentów, bo mąż był (...) czytaj dalej»