Sypialnia bez okien

Odpowiedzi w temacie (0)

Parpie

27.12.2016

Witam, Czy wg prawa, pomieszczenie przeznaczone na pobyt ludzi - sypialnia, może mieć tylko oświetlenie sztuczne, a zarazem nie posiadać żadnej wentylacji? Zaoferowano mi taki pokój do wynajęcia, ale z wyżej wymienionym powodów, był remontowany rok temu i dalej nie można pobyć się zapachu farby.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.1.2018

  Zmiany w projektowaniu budynków

  Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje podpisana 14 listopada 2017 r. przez ministra infrastruktury i budownictwa nowelizacja rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać (...)

 • 28.4.2017

  Jakie oświetlenie należy zapewnić w miejscu pracy?

  Przepisy przewidują, że w pomieszczeniach stałej pracy należy zapewnić oświetlenie dzienne, chyba że jest to niemożliwe lub niewskazane ze względu na technologię produkcji, a na stosowanie oświetlenia (...)

 • 3.11.2014

  Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie - wykaz prac remontowych

  W ostatnim czasie nasiliły się kontrole przeprowadzane przez Powiatowe Inspektoraty Nadzoru Budowlanego w całym kraju, a w szczególności w Warszawie. Jest to dobra okazja, ażeby przypomnieć, (...)

 • 22.8.2008

  Nieuzasadnione rozwiązanie umowy o pracę przez pracownika bez wypowiedzenia

  Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia ma szczególny charakter, gdyż w takim przypadku stosunek pracy wygasa z dniem jego rozwiązania - bez upływu okresu wypowiedzenia. W Kodeksie pracy (...)

 • 24.10.2012

  Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  Zwroty osobom fizycznym części wydatków, poniesionych przez nie na zakup materiałów budowlanych w związku z budową lub remontem budynków mieszkalnych czy ich części wraz z infrastrukturą, mają (...)