Szukam dobrego prawnika w Warszawie!!! pilnie!

Odpowiedzi w temacie (1)

sylwia

7.10.2008

Bardzo proszę o pomoc, szukam prawnika w centrum Warszawy, specjalisty d/s karnych. Jest to bardzo pilna sprawa bo rozprawa niedługo... Proszę o polecenie kogoś dobrego i namiary. Z góry dziękuję Państwu za pomoc. sylviikrollew@gmail.com

Nie znalazłeś odpowiedzi?

goszla

2019-02-19 21:39:06

a może Pani Grześkowiak? ona jest dobrą, prężnie działającą adwokat - doskonała jest na sali rozpraw!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  - Kiedy idziemy do lekarza? - Kiedy coś nas boli bądź jesteśmy chorzy. - Kiedy idziemy do prawnika? - Kiedy nie da się już nic zrobić w sprawie, termin na złożenie pisma czy podpisania ogromnej (...)

 • Regulamin sklepu internetowego - wzór

  Przygotowanie dobrego regulaminu sklepu internetowego to nie lada wyzwanie nawet dla prawnika. Bardzo często próbujemy napisać regulamin samodzielnie, korzystając z dostępnych wzorów czy tez posiłkując (...)

 • Kodeks Dobrego Zarządzania dla Polskich Związków Sportowych

  Kodeks dobrego zarządzania dla PZS to tzw. narzędzie pozalegislacyjne. Oznacza to, że nie stanowi on dla adresatów – czyli związków – źródła prawa, jak ustawa czy (...)

 • Nowe zwolnienia z opłaty od pozwu

  Nowelizacja dotyczy rozszerzenia katalogu pism, które nie będą podlegać opłacie. Opłata od pozwu nie będzie pobierana od kombatantów i ich zstępnych, od osób prawnych oraz jednostek (...)

 • Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

  W sieci pojawił się właśnie pierwszy w Polsce system oceny prawników. Polega on na możliwości wystawiania prawnikom ocen i komentarzy. Część prawników jest jednak sceptycznie nastawionych (...)

NA SKÓTY