e-prawnik.pl Porady prawne

Testament

Odpowiedzi w temacie (1)

Misza78

16.9.2019

Poszukiwany dobry adwokat w prawie spadkowym, koniecznie Warszawa, najlepiej centrum, dyspozycyjny w ciągu dnia. Kogo polecacie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Miranda122

2019-09-16 18:14:39

Polecam gorąco panią adwokat Katarzynę Pluta! Przyjmuje w samym centrum i jeśli chodzi o godziny to jest prawie zawsze dostępna, nawet jeśli chodzi tylko o jakieś nieważne dokumenty

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • tak, oczywiście jest taka możliwość ale wymogi co do takiej formy również istnieją, można doczytac na testamenty . pl czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Nie można kwestionować testamentu przed otwarciem spadku, gdyż spadkodawca może w każdej chwili swobodnie zmieniać testament i do chwili jego śmierci nie wywołuje on żadnych skutków prawnych. Spadkodawca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Brak daty nie powoduje, że testament jest nieważny. Trzeba złożyć go w sądzie albo u notariusza aby nastąpiło jego ogłoszenie. Złożysz oświadczenie o przyjęciu spadku (zwykłe lub z dobrodziejstwem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Czy można zakwestionować testament osoby, o której wiadomo że w ostatnich latach życia leczyła się psychiatrycznie z powodu depresji? czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Czy testament sporządzony w obecności notariusz zawsze będzie ważny? Czy muszą byc spełnione dodatkowe warunki? Osoba, która spisywała testament jest niewidoma a jako podpis jest jej odcisk palca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)