e-prawnik.pl Porady prawne

ubezpieczenie a szkoda całkowita

Odpowiedzi w temacie ()

ewajalowiecka

23.3.2010

Witam i proszę o odpowiedź. Mój pojazd uległ spaleniu i rzeczoznawca ubezpieczyciela stwierdził szkodę całkowitą.Samochód był ubezpieczony na kwotę 33100zł.Do tego jeszcze mama niespłacony kredyt. Czy mogę liczyć że po potraceniu kwoty kredytu w wyniku cesji z ubezpieczenia dostanę jakieś pieniądze a co z tym wrakiem samochodu czy ubezpieczyciel może go przejąc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Szkoda całkowita z OC Na początku listopada miałem wypadek samochodowy. Jadąc przez skrzyżowanie z drogi podporządkowanej wyjechał mi inny samochód. Policja przyznała jego winę . Po oględzinach (...) czytaj dalej»

 • ubezpieczenie AC Witam, W październiku miałem szkodę z AC (uderzenie w jelenia). Szkoda została zgłoszona do ubezpieczyciela w przeciągu 3 dni. Ponadto szkodę przejęła firma mojego znajomego zajmująca (...) czytaj dalej»

 • WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC 2 tygodnie temu miałem wypdek. Zostałem uderzony przez samochód. Sprawca jest ubezpieczonu w Warcie. Tam też zgłosiłem szkodę. Przedstawiono mi kosztorys (...) czytaj dalej»

 • Wypłata odszkodowania AC, szkoda całkowita witam. mialem ostatnio niemila przygode, najechalem swoim autem na tyl poprzedzajacego mnie auta, wina moja, auto posiada ubezpieczenie AC warsztat w PZU. samochod (...) czytaj dalej»

 • rozwód - pilne witam, mam, a raczej mamy problem oczywiście chodzi o rozwód. Od roku mieszkam z moim kochanym za granicą. W taj chwili ciężko się ruszyć i popytać adwokata, może uzyskamy tutaj (...) czytaj dalej»

 • Szkoda całkowita w OC Mój samochód został uszkodzony w kolizji nie z mojej winy. PZU wyceniło wartość naprawy auta przekraczającą 70% jego wartości i zaliczono to jako szkodę całkowitą bo (...) czytaj dalej»

 • szkoda całkowita - czy sie odwoływac? Witam, Miałam niedawno zderzenie, uszkodzone zderzaki, reflektor, nadkole. Zgłosiłam szkode z mojego AC. Z wyliczeń otrzymanych z Avivy wynika ze wartość (...) czytaj dalej»

 • Czy mogę więcej? Witam! Jestem posiadaczem samochodu Renault Laguna 97 kombi RN, który ma kratkę i jest odliczany w firmie czyli wiem, że liczą się kwoty netto, ale ja tu wszystko opiszę w brutto (...) czytaj dalej»

 • Zaniżenie wysokości odszkodowania z OC Jakiś miesiąc temu miałam wypadek na motorze. Stwierdzono winę drugiego kierowcy. Jego ubezpieczyciel ( Alianz) wycenił moje szkody na ok. 2 800 PLN. Problem (...) czytaj dalej»

 • AUTOCASCO - szkoda całkowita, a naprawa w innym warsztacie Dzień dobry. Miałem drobną kolizję drogową. Auto ubezpieczone w WARTA, próba naprawy z AC. W ASO wyceniono naprawę na kwote przekraczającą (...) czytaj dalej»

 • szkoda całkowita z OC sprawcy wypadku Miałem ostatnio wypadek nie z mojej winy, stałem na parkingu pod sklepem i się wpakowała we mnie jakaś ślepa baba.... ocena samochodu przed szkodą jest jednak (...) czytaj dalej»

 • Gazownik spalił mi samochód Witam, wczoraj miałem nie przyjemną sytuacje a mianowicie, rano oddałem samochód do gazownika bo miał w nim coś naprawić, po godzinie gość dzwoni żebym przyjechał (...) czytaj dalej»

 • Alimenty a studia zaoczne/niestacjonarne Mam 21 lat i zaczynam studia zaoczne. Nie mam pracy, jestem na utrzymaniu matki, która zarabia 900zł netto. Innych dochodów nie mamy. Studia zaczynam (...) czytaj dalej»

 • obowiązek zapłaty OC za pojazd uszkodzony,szkoda całkowita Pojazd,który nie został wyrejestrowany podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC. A co w przypadku orzeczenia przez ubezpieczyciela szkody (...) czytaj dalej»

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC (...) czytaj dalej»