Ukradziona piwnica i oddana niekompletna

Odpowiedzi w temacie (0)

AnnaKuc

8.11.2017

walczylam o odzyskanie piwnicy, ktora zajela sasiadka prowadzaca sklep warzywny dla potrzeb magazynowych. Rozebrala ona wszystkie sciaki mojej piwnicy, powiekszyla rozmiary swojej o dodatkowe 2 inne piwnice i przeksztalcila wszystko w swoj magazyn warzywny. Po wielu miesiacach korespondencji i wynajeciu prawnika sasiadka wreszcie zgodzila sie "oddac" mi piwnice, ale tylko z 3 sciankami, 8 cm mniejsza niz mowia plany i mapy, bez 4-tej scianki, bez drzwi, bez zamkniecia. Czyli chciala oddac mi taki zaulek w ksztalcie U. Nie zgozilam sie na taka piwnice i oddalam sprawe do sadu i.....wlasnie przegralam. Dzisiaj mam wyrok sadu. Mam zaplacic koszty tej sasiadce 1200zl pomimo, ze ja juz ponioslam koszty sadowe - prawnik + sprawa w sadzie juz mnie kosztowala 1600zl. Sad uzasadnil, ze sasiadka chciala oddac mi klucze, ale ja ich nie przyjelam...tylko, ze klucze sa od glownych piwnic, a nie do mojej piwnicy. Ja nadal nie mam dostepu do swojej piwnicy, chyba ze ja sama wybuduje sobie 4-ta scianke, dodam drzwi i zamek. A co z 8cm miejsza piwnica? Boze, to jakas paranoja.... Co mam robic? Apelacja?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 15.7.2017

  Czym jest użytkowanie wieczyste?

  Użytkowanie wieczyste to prawo o charakterze dość mocno zbliżonym do prawa własności, jednak nie tożsame z nim. W pewien sposób przypomina także ograniczone prawa rzeczowe. Użytkowanie (...)

 • 5.5.2011

  Umowa komisu

  Przez umowę komisu przyjmujący zlecenie (komisant) zobowiązuje się za wynagrodzeniem (prowizja) w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa do kupna lub sprzedaży rzeczy ruchomych na rachunek (...)

 • 25.4.2018

  Rząd przykręci śruby przestępcom

  Odstraszające kary dla złodziei i oszustów, walka z przestępstwami finansowymi, bezwzględne ściganie lichwiarzy i nieuczciwych windykatorów, ochrona praw pracowniczych, a także zaostrzenie (...)

 • 15.11.2017

  Więźniowie chętni do pracy

  Program „Praca dla więźniów” przynosi spektakularne efekty. Wśród skazanych zdolnych do pracy poziom zatrudnienia wynosi 83%. Przed wdrożeniem programu pracowało 36% (...)

 • 6.5.2010

  Konstrukcja prawna umowy deweloperskiej

  Stroną umowy deweloperskiej jest najczęściej po jednej stronie przedsiębiorca (deweloper), a po drugiej stronie konsument (nabywca). Dodajmy, iż profesjonalny charakter działalności dewelopera, (...)