e-prawnik.pl Porady prawne

umowa na zlecenie i umowa o pracę na czas określony

Odpowiedzi w temacie ()

jupiterra

4.12.2012

Witam czy jeżeli jestem już w moim miejscu pracy ponad rok, na pół etatu i 3/4 etatu na zmiane, zatrudniony na umowę zlecenie co miesiąc, to mogę starać się zgodnie z prawem o to aby zatrudniono mnie na umowę o pracę? no bo tak jest że 3 umowy z rzedu o zlecenie skutkuja potem umowa o pracę tak? Ja co prawda pracowałem na pół i 3/4 etatu ale tak czy inaczej pracuje już rok wiec ten sam okres czasu juz zdążyłem przepracować.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

rafał95

2012-12-05 10:48:58

Podłączam się. Czy jest taka możliwość jak pracuje się na całe etat albo 3/4 etatu tak jak w normalnej pracy na umowe o pracę? Też mi wychodzi już nawet ponad rok czasu. Umowy zlecenie na miesiąc lub 2 miesiace.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • koniec umowy na czas określony Witam, mam pewien problem za półtora miesiąca kończy mi się umowa na czas określony, mój pracodawca chce mi ja przedłużyć, jednakże ja nie chcę. czy w takiej (...) czytaj dalej»

  • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC (...) czytaj dalej»

  • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co robic? Bede (...) czytaj dalej»

  • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona o kradzież (...) czytaj dalej»

  • Umowa zlecenie Chcę zatrudnić osoby do zberania wpisów do katalogu. Jest kilka rodzajów wpisów a co za tym idzie różne prowizje od nich (liczbowa a nie procentowa). Czy mogę to ująć w umowie (...) czytaj dalej»