e-prawnik.pl Porady prawne

Windykacja Inkaso

Odpowiedzi w temacie (0)

Marian16

11.9.2021

Dzień dobry, miałem pożyczkę którą spłaciłem w większej kwocie. Windykacja złożyła o nakaz zapłaty w lutym tego roku w e- sądzie. W marcu e- sąd wydał postanowienie o umorzeniu postępowania i nie wydał nakazu zapłaty w związku z nieprawidłowościami ze strony firmy windykacyjnej. W maju tego roku postanowienie to uprawomocniilo się. Kwota była na około 1600 zł coś tam. Firma ta dalej straszy mnie i wypisuje że mam im zapłacić i że teraz. 2400 bo są koszty sądowe? Czy to nie jest wyłudzenie? Czy ta firma może się domagać ode mnie rozszczen ? Czy może mnie gdzieś zgłosić?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Jeżeli chodzi o skuteczne odzyskiwanie długów to mogę polecić ICG Group. Prowadze własną działalność gastronomiczną i bardzo często zdarza mi się współopracować z firmami, które niestety (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)

 • Cześć, mam pytanie. Jakiś miesiąc temu moje konto zostało zajęte przez komornika, tytułem egzekucji zadłużenia na kwotę około 4500zł. Sprawa dotyczyła niespłaconego kredytu w banku (w 2014 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dlug Kredyt Inkaso Maz dostal dzis wezwanie do zaplaty w tym ze chodzi o jego swietej pamieci Tate ktory odszedl w 2012 roku. Po 5 latach na adres (jeszcze z bledami) przyszedl owy list ze Kredyt Inkaso (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mam problem z kredyt inkasso. Z nie utrzymujemy kontaktu od 12 lat.w maju dostalam pismo z sądu i zaproszdnie na sprawe rozwodową.Na sprawie męza nie bylo a pojawil sie jego awokat-pelnomocnik (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Właśnie byłem w banku i nie chcą mi dać xero umowy kredytowej a ja swoją gdzieś zapodziałem . Bez umowy nie mam możliwości żadnej obrony . Co mogę zrobić w tej sytuacji czytaj dalej»

  (Zobacz 4 odpowiedzi)