wspólne uzytkowanie konta allegro

Odpowiedzi w temacie (0)

mrozonm

20.3.2010

od ładnych kilku lat wspólnie z żoną korzystałem z serwisu allegro, mamy wspolna poczte wiec korzystalismy wspolnie z serwisu lecz jako uzytkownik wpisana była żona, lecz po śmierci żony zrobił sie problem, zwróciłem sie z prosba przedstawiajac sytuacje o zmiane uzytkownika i zostałem załatwiony odmownie gdyz ponoc został naruszony regulamin (w kwestii wspólnego korzystania)pozatym same pozytywne komentarze do konta, w odpowiedzi dostałem informacje ze mam sobie załozyc własne konto , lecz rejestrujac sie mój mail jest juz niestety zajety w serwisie allegro przez innego uzytkownika i tym sposobem nie mam dostepu do konta z którego cały czas korzystałem a nowego nie moge zalozyc. Czy jest na to jakis paragraf?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Wzrośnie VAT od sprzedaży na Allegro

  Złe wieści dla sprzedających towary drogą wysyłkową płyną z Naczelnego Sądu Administracyjnego. Instytucja uznała, że wysyłka towaru ma wpływ na wartość podatku VAT, a konkretnie, na jego (...)

 • Zniesienie współwłasności - Jak znieść współwłasność?

  Współwłasność występuje, gdy własność tej samej rzeczy przysługuje niepodzielnie kilku osobom i każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem (np. sprzedać, (...)

 • Wkrótce dostaniesz list z ZUS

  Każdy, kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, otrzyma wkrótce Informację o Stanie Konta Ubezpieczonego. Warto do niej zajrzeć i sprawdzić (...)

 • Miliardy dodane do kont klientów w ZUS

  Ponad 200 mld zł przybyło klientom Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na ich kontach i subkontach w wyniku czerwcowej waloryzacji składek. Są klienci, którzy na waloryzacji zyskali ponad 100 (...)

 • Internetowe Konto Pacjenta

  Chcesz sprawdzić historię swoich e-recept i e-skierowań? Nie pamiętasz, jaką dawkę leku lekarz przepisał twojemu dziecku? Zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta (IKP) i zyskaj dostęp do tych (...)

NA SKÓTY