Zadłużenie w firmie kruk

Odpowiedzi w temacie (1)

Gosia19999

30.1.2017

Witam szukam pomocy w sprawie zadłużenia w firmie KRUK. 20/06/2013 firma KRUK odkupiła mój dłud od firmy telekomunikacyjnej Play.KRUK przypomniał sobie o mnie 26/01/2017r i żąda spłaty zadłużenia razem z odsetkami jest to 211.48 zł. Wyczytałam że roszczenia z tytułu usług telekomunikacyjnych ulegają przedawnieniu po 2 latach. Pomocy co mam robić!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Marian22222

2019-10-24 14:53:08

Witam Właśnie dzwoniła do mnie firma Kruk w sprawie zadłużenia wynikający z zakupu na raty . W 1997 roku wziąłem drobne materiały budowlane na raty. Z różnych przyczyn życiowych nie spłaciłem tego kredytu. Teraz po 23 latach firma Kruk twierdzi że dług odnowił się w 2019 roku ???? Może ktoś wie co robić w tej sytuacji ?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Delagacja - Czym są podróże służbowe i jazdy lokalne?

  W niniejszym artykule skupimy się na wyjaśnieniu pewnych podstawowych pojęć dotyczących wykorzystywania samochodów na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Chodzi tu o \"podróże (...)

 • Koniec gminy Ostrowice

  Nowa ustawa ma na celu stworzenie podstaw prawnych zniesienia gminy Ostrowice oraz włączenia jej terytorium do gmin sąsiednich bez przenoszenia na gminy ciężarów związanych z obsługą i spłatą (...)

 • Urlop wypoczynkowy - Ile dni urlopu?Jakie są zasady jego udzielania?

  Urlop wypoczynkowy to wolny od pracy okres czasu do wykorzystania w ciągu roku, przeznaczony na wypoczynek pracownika - regenerację sił, relaks fizyczny i psychiczny. Urlop wypoczynkowy jest (...)

 • Kara za niechciane telefony z zaproszeniami

  Spółka Smak i Zdrowie (dawniej Philipiak Polska) dzwoniła do konsumentów, mimo że się na to nie zgodzili. Urząd nałożył za to karę finansową. Przedsiębiorco - zgodę (...)

 • Przejść rozmowę kwalifikacyjną

  Wielu doradców personalnych narzeka, że kandydaci na pytania odpowiadają tylko „tak” lub „nie” a nie pełnymi wypowiedziami. Nie podają też konkretnych przykładów (...)

NA SKÓTY