Zakup komputera na allegro za 1zł!!

Odpowiedzi w temacie (1)

agnnnneeesss

20.7.2012

Witam proszę o wyjaśnienie, jeżeli kupie przedmiot na allegro za 1zł., bo taka była cena an aukcji to za taką cenę sprzedawca musi mi przedmiot sprzedać? Nawet jeżeli jest wart o wiele więcej? Co jeżeli sprzedawca, tak jak w moim przypadku nie chce mi sprzedać tego komputera bo jego zdaniem cena jest za mała jak za ten sprzet... To stary komputer, miał być dla dzieci z dalszej rodziny.

Chciałem zapytać jak ze strony prawnej wygląda ta sytuacja i czy mam szanse otrzymania tych przedmiotów za cenę zakupu na allegro.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Nie znalazłeś odpowiedzi?

monika 28

2012-07-23 09:22:02

Komputer jest pana nawet za 1zł. Radzę sprawę zgłosić allegro, poprosić o blokadę konta tego pana, w obawie że sprzeda zakupiony przez pana towar komuś innemu. A do pana wysłać pismo przed sądowe o wywiązanie się z umowy kupna/sprzedaży. Taka rzecz powinna wystarczyć, jak nie... no to sam pan zdecyduje czy warto iść do sądy z powodu takiej sprawy czy też nie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.12.2014

  Wzrośnie VAT od sprzedaży na Allegro

  Złe wieści dla sprzedających towary drogą wysyłkową płyną z Naczelnego Sądu Administracyjnego. Instytucja uznała, że wysyłka towaru ma wpływ na wartość podatku VAT, a konkretnie, na jego (...)

 • 21.3.2017

  Wydatki na zakup leków w ramach ulgi rehabilitacyjnej w PIT

  Odliczeniu od dochodów podlegają wydatki na zakup leków, których stosowanie - stale lub czasowo - osobie niepełnosprawnej zalecił lekarz specjalista. Odliczeniu podlegają (...)

 • 25.12.2017

  Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

  Brak możliwości spłaty zobowiązań jest najczęstszą przyczyną zlicytowania nieruchomości dłużnika. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Jakie są inne powody licytacji nieruchomości?

 • 18.12.2018

  Prezenty przez internet?

  Jeśli kupujemy prezenty przez internet, można je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Odsyła na się je swój koszt. Ważne są terminy dostawy i realizacji zamówienia (...)

 • 18.2.2014

  Handlujesz w internecie? Sprawdź czy Fiskus może Ci się dobrać do portfela

  Handlujesz w Internecie? Sprawdź, czy fiskus może Ci się dobrać do portfela. Niewielu z internautów wie, że dokonywanie transakcji za pośrednictwem Internetu, na różnego rodzaju aukcjach (...)