e-prawnik.pl Porady prawne

adwokat od rozwodów Poznań

Odpowiedzi w temacie (2)

wiki99

21.8.2019

Chciałabym z innymi podzielić się swoją opinią w temacie - adwokat od rozwodów w Poznaniu. Właśnie zakończył się mój rozwód który prowadziła mi mec. Edyta Wojciechowska Glińska i wszystkim chciałam ją gorąco polecić! Znakomita, skuteczna i mądra, poprowadziła mnie przez te okropności i dodawała otuchy jak płakałam po kłamstwach mojego mężusia. Wiedziała co robić, kiedy mnie uspokoić, kiedy mną potrząsnąć. Wywalczyła dla mnie niezłe alimentów których najpierw w ogóle nie chciałam ( godność ) ale posłuchałam i hura!!! Naprawdę polecam panią Edytę.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bolesta

2019-08-22 05:57:11

Rozwody cywilne pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl

krismil

2019-08-24 17:13:05

Moja sprawę o podział majątku wspólnego po rozwodzie wygral mecenas Stachowiak Marcin z Poznania. Prawdziwy fachowiec w swojej specjalizacji i ja jego moge polecić i mu podziękować! Przy poprzednim pełnomocniku byłej zonie wydawało sie, ze wygra, ale zmieniłem na mecenasa Stachowiaka i musiała płacić :)))))

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM