e-prawnik.pl Porady prawne

Agencja pracy...

Odpowiedzi w temacie (2)

Przemek963

31.3.2019

Witam, mam pytanie w sprawie agencji pośredniczącej pracę. Rozmawiałem z panią na wstępnej rekrutacji o tym czy praca którą mi oferują będzie na pewno w Danii pani zapewniała mnie że praca będzie na pewno w Danii więc zgodziłem się na kurs oczywiście płatny.. ale po przepracowaniu 3 miesięcy nie trzeba za niego płacić. Po ukończeniu kursu zadzwonił do mnie pan z Danii mówiąc, że jedyna praca jaką może mi zaoferować to praca w Niemczech. Gdzie nawet w e-mailu nie było wspomnianego nic o Niemczech moje pytanie: Czy jest jakiś sposób żeby zrezygnować tej oferty nie płacąc kary za kurs ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

miki789

2019-07-15 13:54:07

W mojej firmie udało się nam w końcu znaleźć pracowników produkcyjnych z Ukrainy za pośrednictwem almerin.com.pl. Więc jak dla mnie to warto się z nimi skontaktować. Sprawnie działają na wysokim poziomie, solidni w tym co robią. Oni chyba z Dolnośląska.

Pawel187

2021-01-04 12:23:46

Może APS PROFIT Polska? Leasing Ukraińców na optymalnych zasadach, zdecydowanie korzystnych dla pracodawcy sezonowego. Sam taką działalność prowadzę. Mają ludzi nie tylko z Ukrainy, ale też Białorusi, czy Mołdawii. Super się współpracuje. Białorusini mają praktycznie identyczną mentalność do naszej, a zdecydowanie na dorobku i więcej akceptują i się poświęcają. To widać wyraźnie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM