Forum prawne

art 286 1kk

Witam, jesli ktos czerpal korzystci majatkowe nielegalnie a cala wine po udowodnieniu na policji tej osoby zostaje skierowana (pomowienia) na mnie. Na wstepie chcialem wspomniec, ze nie utrzymuje z ta osoba przyjemnych kontaktow, (wieczne klutnie telefoniczne). To w jaki sposob mozna sie uchronic? Slowo przeciwko slowie? Przyszedl do mnie list w celu zgolszenia sie pod art 286 1kk na policje. Osoba ta od roku probuje uprzykrzac mi zycie. A dowodem jest, domyslam sie ze przelew bankowy ktory zostal dokonany ponad pol roku temu na kwote 700zl za kola do auta ktore kiedys zostaly odkupione ode mnie. W jaki sposob podchodzic do tej sprawy? Prosze o szybka odpowiedz poniewaz w piatek musze sie zglosic osobiscie. Pozdrawiam.

2013.2.20 15:8:51

Odpowiedzi w temacie: art 286 1kk (2)

najpierw dowiedź czego dotyczy ten pragraf i potem udaj się na policję wyjaśnić wszystko

2013.2.20 18:51:51

Proszę zgłosić się prędko na policje, tam pan wysłucha co mają do powiedzenia i może pan odmówic składania jakich kolwiek wyjaśnień, bo powie pan ze zdecyduje się na pomoc pełnomocnika prawnego w tej kwestii w związku z tym iż są to pomówienia ze strony tamtej osoby ble ble ble. Ale iśc trzeb aszybko i dowiedziec sie o co chodzi, nie zamkną pana za to od razu i w ogóle też nie zamkną więc psokojine.

2013.2.21 8:43:40

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika