Forum prawne

Artykuł 190 KK

Dzień dobry.
2 miesiące tamu zacząłem pracować w nowej pracy. Przypadła mi do gustu rozmowa, z pewną panie. Ma 50 lat ja 21. Pewnego dnia w pracy poznałem jej córkę(30 lat),anioł nie kobieta. Zacząłem pisać z 50 latką. W końcu dostałem dane 30 latki. Zapytałem młodszej czy zechce ze mną pisać na facebooku. Po tygodniu i tylko 3 moich wiadomościach zgodziła się. Pisaliśmy miesiąc. W międzyczasie dzięki długiemu językowi 50 latki, dowiedziałem się że 30 latka będzie przez godzinę w moim mieście(ona Wrocław, ja Bielawa 65 km,Jej mama też Bielawa). Stałem więc na obwodnicy i czekałem na przyjazd anioła. Nie doszło do spotkania, widziałem tylko jak przejeżdżała samochodem. Na tym skończył się kontakt osobisty. Konwersacje na Facebooku dalej trwała. Przesłała mi w sumie 4 zdjęcia ja jej 1. Ja wysłałem około 600 wiadomości ona około 400. I po miesiącu czasu zostałem zablokowany,bez powodu. Stworzyłem nowe konto. Na nowym koncie popisaliśmy jeden dzień(około 150 wiadomości).
Zostałem zablokowany,dałem sobie spokój. Zacząłem pisać do siostry 30 latki. Napisałem 3 zdania, ona 2. Po tym incydencie mój anioł napisał mi wiadomość w której grozi mi,że jeśli jescze raz się odezwę do kogoś z jej rodziny to pójdzie na policje za znęcanie się, gnębienie i prześladowanie jej rodziny.

Czy zgodnie z artykułem 190 A grożą mi 3 lata więzienia za to że chciałem tylko troszkę rozrywki,którą miałem i sama 30 latka też miała rozrywkę?
Proszę o poradę.

Wiedziała, że mam na jej punkcie obsesje, pisałem że oczekuję jej wiadomości co 5 minut. Wiedziała że mam jej zdjęcia na tapecie telefonu i komputera,przyjęła to do wiadomości. Napisałem to na samym początku rozmowy. Wielokrotnie śmialiśmy się z tego, że jestem wariat. Pisaliśmy sobie co lubi czytać co oglądać,poleciła mi 2 linki z książkami i filmy terrentino. Pisała zazwyczaj gdy oczekiwała autobusu powrotnego z pracy. Ten kawałek najśmieszniejszy
Ma-
Nie chciałam być niemiła -wiec odpisałam Ci -bo mama opowiadała , że słabo nawiązuje znajomości i chciałam być mila
Dopytywałeś o zablokowanie wiec to zrobiłam
Ma-Zblokowanemu szybciej Ci minie



JA- nie..................
jeszcze nie,
sam cię zablokujję jak będzie trzeba, proszę,
Wydałem już 1,44 zł na wysłanie 1 wiadomości z 2 kont, nie stać mnie na więcej,
Emotikon smile
Muzyka,nie wiemy co słuchamy, ja Farben Lehre i Tabu, polecam gorąco,

Ma-Wycenia mnie zatem tylko na 1,44???
Ja-
nie,,,,,
przestań,
wiesz że nie,
dałbym Ci całe 4000 jakie mam na koncie, wiem mało,
ale tyle ma,
Widzisz jak łatwo zostać milionerką, wystarczy Ci 300 takich kont jak moje,
Ma-Oki od 3egos musze zaczac:)
Żartuje! !!!
Jesteś wariat i jeszcze byś to podesłał! !!
Nie z tym opróżnianiem konta.

No dla mnie to wyglądało na fajną zabawę,Mogła tak grać by mieć dowody w sądzie?
Czy w państwie polskim mogę sam być sobie obrońcą? Czy muszę mieć obrońce z urzędu?

2015.8.15 23:13:33

Odpowiedzi w temacie: Artykuł 190 KK (4)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika