Co robić????

Odpowiedzi w temacie (0)

emass

9.12.2017

Witam, w rodzinie mojej żony jest taki problem: teść wyprowadził się od teściowej do innej kobiety, małżeństwo powiedzmy że ustało. Mieszkanie jest spółdzielcze i on jest jego głównym najemcą, on się nie wymeldował. Co tu teraz robić by go z niego wymeldować a najlepiej pozbawić praw do tego mieszkania by nagle, któregoś dnia nie wrócił i się spworotem wprowadził jakby gdyby nic? Drugie pytanie co z rozwodem kto powinien wnieść pozew i kto miałby pokryć wszystkie koszty sprawy rozwodowej? Czy by załatwić tą całą sprawę z mieszkaniem potrzebny jest rozwód? Mam nadzieje że ktoś rozjaśni ten temat.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.9.2016

  Przedawnienie roszczeń a śmierć dłużnika

  Co do zasady roszczenia majątkowe ulegają przedawnieniu. Natomiast jeżeli przepis szczególny nie stanowi inaczej, termin przedawnienia wynosi dziesięć lat, a dla roszczeń o świadczenia okresowe (...)

 • 8.12.2004

  Obowiązek przeprowadzenia badań lekarskich pracowników

  Zdrowie pracowników jest dobrem nadrzędnym w całym prawie pracy. Dlatego też rozpoczęcie pracy poprzedza obowiązkowe badanie lekarskie. W trakcie trwania stosunku pracy badania te powinny być (...)

 • 9.12.2004

  Piszemy życiorys

  Specjaliści od rekrutacji dziennie przeglądają dziesiątki życiorysów. Jeden czytają średnio 30 sekund. Jak w tak krótkim czasie przekonać ich, by nie odrzucali naszej aplikacji? A (...)

 • 29.1.2012

  Odpowiedzialność odszkodowawcza organów podatkowych - stan prawny do 1.1.2007

  W każdym państwie prawa, w tym również w Polsce, organy publiczne są odpowiedzialne za wydawane przez siebie decyzje. Jeżeli strona poniesie szkodę związaną z wadliwością decyzji, należy się (...)

 • 28.9.2016

  Brak zapłaty wynagrodzenia za pracę

         Zgodnie z art. 22 § 1 kodeksu pracy, przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego (...)