e-prawnik.pl Porady prawne

Co zrobić jak nie zdam matury?

Odpowiedzi w temacie ()

huczek

7.6.2011

Bardzo obawiam się, że nie zdam matury z matematyki! Chciałbym się bardzo dostać na prawo, czy myślicie, że mam jeszcze szanse zakwalifikować się na ten kierunek jak ewentualnie musiałbym zdawać poprawkę w sierpniu?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

sonixx

2011-06-09 11:39:53

To pewnie zależy na jaką uczelnię. UW lub UJ to raczej marne szanse... Ale życzę byś zdała i się dostała!

anetka1112

2011-06-09 12:50:51

Tez uwazam, że marne szanse. Ale możesz zawsze próbować zaocznie rozpocząć studia, a później za dobre wyniki (średnią odpowiednią) przenieść sie na studia stacjonarne (dzienne).

 

Powodzenia, daj znać o wynikach. Trzymam kciuki :P

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Szkoła.. Witam Wszystkich, mam problem dot. szkoły ponadgimnazjalnej. Mianowicie, jestem uczniem Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie. W chwili obecnej uczęszczam do klasy drugiej, od tego nowego (...) czytaj dalej»

  • Alimenty na pełnoletnie dziecko Rozwodzę się. Moja córka jest pełnoletnia chcę ją utrzymywać ale ciekawy jestem czy jest to moim prawnym obowiazkiem. Podkreślam nie mam zamiaru się wymigiwać (...) czytaj dalej»

  • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez jakiś (...) czytaj dalej»

  • Alimenty na dorosłe dziecko Dwa lata temu rozwiodłem się z żoną, płacę alimenty na nią i dwójkę dzieci. Na każdego po 500zl. Moja córka jest już pełnoletnia w tym roku pisała maturę, którą (...) czytaj dalej»

  • Rok przerwy w nauce a alimenty Witam. Jestem pod opieką matki, ojciec płaci alimenty. Jeśli ukończę 3 klasę LO i zrobię roczną przerwę w edukacji przed pójściem na studia, to czy zostaną odebrane (...) czytaj dalej»