czy mam szanse na przedłużenie renty rodzinnej.

Odpowiedzi w temacie (2)

emilia

21.5.2007

w lipcu kończę 25 lat jestem na drugim roku zaocznych studiów licencjackich. jakie mam szanse na przedłużenie renty jeszcze na kolejny rok studiów. w czerwcu stracę prace z powodu likwidacji mojego miejsca pracy. czy egzaminy muszę miec zaliczone do końca czerwca. u nas sesja kończy się w połowie lipca. profesorowie są dojężdzający więc mam marne szanse na zaliczenie roku w czerwcu.proszę o pomoc. emilelokas@tlen.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi?

angelabe

2019-06-10 20:59:55

Jak napisać wniosek o przedłużenie renty rodzinnej po zmarłych rodzicach . Kończę za parę dni 25lat . A nauka trwa do czerwca 2020r . Co konkretnie napisać jak to ma wyglądać

graytno

2019-07-23 14:38:57

Wydaje mi się, że koleżance przedłużyli, ale to było lata temu. Napisz, że ciągle się uczysz i potrzebujesz wsparcia finansowego.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Zbieg prawa do renty rodzinnej i renty socjalnej

  Zasady ustalania zbiegu renty socjalnej i renty rodzinnej ustalone w ustawie o rencie socjalnej są korzystniejsze dla osób uprawnionych od ogólnych zasad zbiegu świadczeń określonych (...)

 • Renta rodzinna - czym jest renta rodzinna i komu przysługuje?

  Czym jest renta rodzinna i komu przysługuje ? Renta rodzinna jest świadczeniem przysługującym uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury (...)

 • 25 rok życia na studiach a renta rodzinna

  Dziecko pobierające rentę rodzinną nie traci prawa do tego świadczenia z dniem ukończenia 25 roku życia, jeśli w tej dacie odbywa naukę na ostatnim roku studiów podyplomowych - uznał Sąd (...)

 • Dla kogo renta rodzinna?

  Renta rodzinna przysługuje uprawnionym członkom rodziny po osobie, która w chwili śmierci miała prawo do emerytury lub renty z tytułu niezdolności do pracy oraz po osobie ubezpieczonej, która (...)

 • Kto otrzyma jednorazowe świadczenie pieniężne?

  W maju 2019 r. , na podstawie ustawy z 4 kwietnia 2019 r., ZUS wypłaci jednorazowe świadczenie pieniężne emerytom, rencistom oraz innym osobom, którym wypłaca świadczenia określone w tej (...)

NA SKÓTY