czy mam szanse na przedłużenie renty rodzinnej.

Odpowiedzi w temacie (1)

emilia

21.5.2007

w lipcu kończę 25 lat jestem na drugim roku zaocznych studiów licencjackich. jakie mam szanse na przedłużenie renty jeszcze na kolejny rok studiów. w czerwcu stracę prace z powodu likwidacji mojego miejsca pracy. czy egzaminy muszę miec zaliczone do końca czerwca. u nas sesja kończy się w połowie lipca. profesorowie są dojężdzający więc mam marne szanse na zaliczenie roku w czerwcu.proszę o pomoc. emilelokas@tlen.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi?

angelabe

2019-06-10 20:59:55

Jak napisać wniosek o przedłużenie renty rodzinnej po zmarłych rodzicach . Kończę za parę dni 25lat . A nauka trwa do czerwca 2020r . Co konkretnie napisać jak to ma wyglądać

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.5.2018

  Zbieg prawa do renty rodzinnej i renty socjalnej

  Zasady ustalania zbiegu renty socjalnej i renty rodzinnej ustalone w ustawie o rencie socjalnej są korzystniejsze dla osób uprawnionych od ogólnych zasad zbiegu świadczeń określonych (...)

 • 24.9.2018

  Renta rodzinna - czym jest renta rodzinna i komu przysługuje?

  Czym jest renta rodzinna i komu przysługuje ? Renta rodzinna jest świadczeniem przysługującym uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury (...)

 • 27.5.2017

  Dla kogo renta rodzinna?

  Renta rodzinna przysługuje uprawnionym członkom rodziny po osobie, która w chwili śmierci miała prawo do emerytury lub renty z tytułu niezdolności do pracy oraz po osobie ubezpieczonej, która (...)

 • 26.4.2019

  Kto otrzyma jednorazowe świadczenie pieniężne?

  W maju 2019 r. , na podstawie ustawy z 4 kwietnia 2019 r., ZUS wypłaci jednorazowe świadczenie pieniężne emerytom, rencistom oraz innym osobom, którym wypłaca świadczenia określone w tej (...)

 • 21.1.2005

  Powstanie i ustanie prawa do świadczeń z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

  Ustawa o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje 6 rodzajów świadczeń wypłacanych z FUS. Są to: emerytura, renta z tytułu niezdolności do pracy, w tym renta szkoleniowa, (...)