Forum prawne

Czy mogę zakazać prowadzenia działalności gospodarczej w budynku mieszkalnym będącym współwłasnością

Czy mogę zakazać prowadzenia działalności gospodarczej w budynku mieszkalnym będącym współwłasnością trzech spatkobierców? Spadek po zmarłych teściach.W domu zamieszkują dwie rodziny.Jedno wspólne przyłącz energetyczne i wodociągowe.Jeden z zamieszkujących właścicieli zarejestrował działalność jeszcze za życia właściciela.Działalność firmy deklarowana jest jako zakład elektryczny dzialający w terenia ( adres firmy na posesji)ale to tylko w teorii.Na terenie posesji zlokalizowany jest parkig tzw.baza firmy.Do celów firmowych wykorzystywane jest przyłącze energetyczne i wodociągowe np.mycie samochodów myjką ciśnieniową.Również pomieszczenia gospodarcze wykorzystywane (magazyn).Dwa mieciące temu pisałem pismo do Urzędu Miasta w tej sprawie.Właściciel firmy złożył oświadczenie,że samochody myje na myjni samochodowej pomiszczeń gospodarczych nie użytkuje.Co mogę zrobić w tej sprawie?

2013.9.5 14:33:47

Odpowiedzi w temacie: Czy mogę zakazać prowadzenia działalności gospodarczej w budynku mieszkalnym będącym współwłasnością (1)

A co cie boli ze facet zarabia na chleb? Zawistna komunistyczna szujo. Przez takich jak Ty czlowiek by sie najchetniej spakowal i wyjechal ale to takich jak ty sie stad powinno wykopac na zbity pysk by zyc w tym kraju, by zandej zazdrosnej lajzie nie kuc w oczy.

2016.9.23 17:16:58

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika