e-prawnik.pl Porady prawne

Dobry adwokat w okolicach Krakowa.

Odpowiedzi w temacie (1)

milenka31

25.6.2012

Witam.

Poszukuje dobrego adwokata, z doświadczeniem w sprawach cywilnych i karnych w okolicach krakowa, najlepiej z Zabierzowa.

Pozdrawiam.


Nie znalazłeś odpowiedzi?

ZB82

2012-06-25 16:14:01

Mogę polecić mec. Daniela Bieszczada, przyjmuje przy Zaleskiego w Krakowie; kancelaria do wygooglowania w sieci.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • # [url=https://adwokat-krakow.com.pl/]dobry adwokat kraków[/url] Moim zdaniem nie ma lepszej kancelarii niż [url=https://adwokat-krakow.com.pl/]kancelaria adwokacka kraków[/url] Lokalizacja wspaniała, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Sprawy cywilne często są w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam do kontaktu dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl czytaj dalej»

  (Zobacz 8 odpowiedzi)

 • Polecam Panią adwokat Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską! Pani adwokat to bardzo kontaktowa i cierpliwa osoba, która świetnie wytłumaczy wszystkie kwestie dotyczące sprawy! Zawsze stawia się osobiście, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 85 odpowiedzi) | Strony: 1 2

 • Mogę polecić mecenasa Igora Klimkowskiego. Bardzo dobry prawnik. Jestem pod wrażeniem fachowości oraz terminowości. Czułam, że naprawdę jest zainteresowany moim problemem. Warto się skontaktować (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 82 odpowiedzi) | Strony: 1 2

 • Pan mecenas Igor Klimkowski to prawdziwy profesjonalista. Prowadził w moim imieniu kilka spraw i za każdym razem udowadniał że doskonale zna się na tym co robi. Kontakt z panem mecenasem jest bardzo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 19 odpowiedzi)