Forum prawne

Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską

Zależało mi na dobrym adwokacie, który jest non-stop dyspozycyjny elektronicznie ponieważ mieszkam poza granicami Polski. Bardzo trudno jest znaleźć dobrego adwokata na odległość. Każdy z adwokatów chciał oczywiście zarobić i nakręcał kwotę potrójnie za sprawę, nie licząc kosztów sądowych. Zrozpaczona nie mając takich pieniędzy szukałam dalej i znalazłam na e-prawnik w wątku dobry adwokat nazwisko Pani Magdaleny Antoszewskej z Warszawy przy ul.Orężna 16. Weszłam na jej stronę internetową- www.kancelaria-antoszewska.pl gdzie pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zdanie: W każdym naszym Kliencie widzimy przede wszystkim człowieka. Również podobało mi się to, że pani Magda ma do czynienia ze sprawami zagranicznymi i wie dokładnie, że zarobki zagraniczne nie są tak duże jak sobie wyobrażają inni adwokaci. Oczywiście napisałam do Pani Magdy o mojej sprawie. Ona odpisała mi w ciągu 24 godzin. Dokładnie i bardzo konkretnie opisała mój przypadek :od papierów do złożenia, terminów przesłuchania i możliwych skutkach w sądzie. Zadzwoniłam do Pani Magdy- i usłyszałam bardzo zrównoważony głos, co bardzo mnie uspokoiło. Byłam rozstrojona nerwowo po kontaktach z byłym mężem, również bałam się znaleźć nieodpowiedzialnego adwokata, który ?wystawi mnie do wiatru?. Pani Magda powiedziała: ?Bardzo poproszę mi wierzyć, na pewno Pani pomogę?. Intuicyjnie podjęłam decyzję, bo wszystko wskazywało na to że pani Magda jest moim najlepszym wyborem. Cena za sprawę była bardzo rozsądna. Po miesiącu sprawa była złożona do sądu. Byłam bardzo zadowolona, że Pani Magda zawsze była dyspozycyjna elektronicznie. To wielka zaleta kiedy kontaktujesz się na odległość. Najtrudniejszym okresem w mojej sprawie było czekanie na termin. Czekałam 6 miesięcy(wakacje w sądzie nie liczą się czyli w całości było to 8 miesięcy-złożyłam sprawę w końcu stycznia a termin był w końcu września). Martwiłam się bardzo bo zależało mi na czasie i w końcu udało się wszystko skończyć za pierwszym razem tak jak przypuszczała Pani Magda. Mówiła, że będziemy dążyć aby skończyć sprawę na pierwszym posiedzeniu ale oczywiście wszystko może się zdarzyć. Płakałam kiedy Pani Magda do mnie napisała po zakończeniu rozprawy, że jestem już po rozwodzie nie wierzyłam że koszmar mam już za sobą. Bardzo polecam Panią Magdalenę Antoszewską bo z przebiegu mojej sprawy widać, że jest skutecznym adwokatem.

2011.10.6 18:34:52

Odpowiedzi w temacie: Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską (67)

Według mnie czytając ten temat warto go uzupełnić o rozmowę, która toczyła się w innym wątku, aby nie było potem jakieś ale - http://e-prawnik.pl/forum/domowy/prawo-rodzinne/dobry-adwokat-1.html

2011.10.8 10:53:17

[cytat] Według mnie czytając ten temat warto go uzupełnić o rozmowę, która toczyła się w innym wątku, aby nie było potem jakieś ale - http://e-prawnik.pl/forum/domowy/prawo-rodzinne/dobry-adwokat-1.html [/cytat] Nikogo nie zamierzalam i nie zamierzam przekonywac. Kazdy podejmuje wlasne ryzyko i roznie za to placi. Wstyd ze PANI EW_1 wyciaga informacje u osob takich jak ja ? po cierpieniu, bolu i lzach. Bez kropli szczerego wspolczucia dazy PANI do swojego interesu zeby pozniej zarobic gdzie indziej. Teraz rozumiem dlaczego PANI sie uczy I zbera kolekcje spraw rozwodowych. Powiem jedno nie miala PANI EW_1 zadnego rozwodu. Zadnych konkretnych nazwisk, czy wydarzen, czy konkretnej pomocy Pani nie wymienila, nie napisala (bo ich PANI w zyciu nie miala), tylko leje Pani caly czas brudna wode na dobrych ludzie.

2011.10.8 21:8:32

W ramach komentarza - http://e-prawnik.pl/forum/domowy/prawo-rodzinne/jestem-przerazona.html

2011.10.9 22:52:35

Polecam adwokat Agnieszkę Kimak. Sprawa spadkowa. Wszystko się udało, załatwione pozytywnie. Po doświadczeniach z innymi prawnikami mogę stwierdzić, że naprawdę wysoki poziom.

2011.11.10 10:22:21

Pani robo73 - Gratulacje udanej sprawie.Dokladnie rozumiem - bo sama byla w takim stanie kilka tygodnie temu.Wszedzie gotowa bylam napisac pozytywne wyniki i super dobra prace swojego adwokata Magdalene Antoszewska rowniez jak pani swojego. niestety nikt mnie pogratulowal dobremu zakonczeniu sprawe- mozliwie ze nikogo nie interesuja pozytywne zakonczone sprawy.

2011.11.10 17:7:48

Jeśli chodzi o sprawę spadkową,to jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą,pan Marek prowadzi moją sprawę spadkową na odległość,a mimo to jestem przekonany,że i tak jest lepszy niż 3/4 adwokatów na miejscu.Pełen profesjonalizm,kultura i bardzo wysoki poziom wiedzy,a wszystko to za naprawdę rozsądne pieniądze!

2012.6.26 18:30:7

Ja z kolei korzystam z usług pana Sokołowskiego,który pomaga mi uporać się z koszmarnym i cięzkim rozwodem.Nigdy nie ufałem prawnikom,być może bierze się to z doświadczeń moich rodziców,jednakże tutaj nie mam prawa mieć najmniejszych zastrzeżeń.

2012.6.26 18:32:34

Rozwód to faktycznie koszmar, ale z dobrym adwokatem można sobie z tym szybko poradzić. Faktycznie wazne jest żeby adwokat był tez dobrym psychologiem i pomógł nam przezyć to jakoś. Ja gdy zgłosiłam się do Pani adwokat Anety Kowalczuk-Stogniew byłam w strasznym dołku, ale dzieki niej udało mi się to jakoś przeżyć. Polecam ją innym zarówno kobietom jak i mężczyznom z pewnością wszystkich wysłucha i wszystkim pomoże.

2012.10.8 15:58:32

Pytanie w jakiej sprawie się szuka adwokata w Warszawie. Rozwodu póki co nie planuję ( :P), za to zbierałem żniwo przy okazji walki z pracodawcą. Tu pomocy okazał się Tomasz Tomaszczyk. W ogóle ciekawa sprawa bo kto mi go polecił? A no jeden znajomy z pracy, który dosłownie 3 miesiące przed moim zwolnieniem, sam się zwolnił z mojej firmy.

2013.4.12 13:25:37

Jeżeli chodzi o pomoc przy rozwodzie to bardzo skuteczny jest mecenas Przemysław Sokołowski - ma duże doświadczenie w tym zakresie i również ma normalne podejście do klienta.

2013.5.14 9:56:22

Widzę, że "ew_I" jesteś profesjonalnym TROLLEM internetowym bo udajesz kogoś kim nie jesteś. Dla niewtajemniczonych: za pieniądze realizuje zlecenia polegające na pisaniu w internecie rzeczy za które dostaje się pieniądze. Jednym słowem to co pisze nie jest warte funta kłaków.

2013.5.23 15:21:12

NIE RÓB LUDZI W BAMBUKO, NIE OSZUKUJ Widzę, że "ew_I" jesteś profesjonalnym TROLLEM internetowym bo udajesz kogoś kim nie jesteś. Dla niewtajemniczonych: za pieniądze realizuje zlecenia polegające na pisaniu w internecie rzeczy za które dostaje się pieniądze. Jednym słowem to co pisze nie jest warte funta kłaków.

2013.5.23 15:22:20

Witam Pamiętam historię mojej dobrej zanjomej. Oj cięzko było żeby wygrać sprawę z jej mężem ( byłym) Korzystała wówczas z dobrego adwokata który miał swoją kancelarie w Warszawie. Sprawa dotyczyła alimentów i adwokat który prowadził sprawę bardzo dobrze sobie poradził i wywalczył dla mojej znajomej bardzo fajne pieniądze. Z tego co pamietam ma kancelarie na ul.Bohaterów Warszawy i nazywa sie boadajże mecenas Flatow. Polecam

2013.7.23 14:39:17

W sprawach cywilnych polecam gorąco radcę prawnego Wiesława Klisia, osobiście zadowolony jestem z jego usług w 100% dużo zaangażowania i ciepłego podejścia, nr kontaktowy 698055041

2014.3.24 14:21:46

Byłem u Pana Tomasza i o ile nie znam się na prawie to mogę powiedzieć, że to równy chłop. Rozmawia z człowiekiem jak człowiek a nie jak nabzdyczona papuga. Lubię takich ludzi.

2014.10.5 22:32:36

Sprawy spadkowe szybko i profesjonalnie załatwia adwokat Marek Bednarczyk. Także polecam.

2014.10.10 17:56:7

Ja jestem właśnie świeżo po rozwodzie. Miałem trudna sytułację. Żona chciała orzeczenia rozwodu z mojej winy i ograniczała mi kontakty z dziecimi. No i miała wizję, że będe płacił wsysokie alimenty a ona przejmie nasze mieszkanie. Na szczęście (choć niestety nie odrazu) trafiłem do adw. Magdaleny Staszewskiej. Doprowadziła do zawarcia ugody i ustalenia opieki naprzemiennej. Żony zazwyczaj nie chcą opieki naprzemiennej bo wtedy koszty utrzymania dzieci ponoszą rodzice wspólnie i nie ma zasądzanych alimentów. To była trudna batalia, ale dzięki wyczuciu i doświadczeniu p. mec. Staszewskiej jestem pełnoprawnym ojcem. Sprawa zakończyła się po pierwszej rozprawie, bo wcześniej podpisaliśmy ugodę i Sąd zgodził sie na wszystko co zaproponowaliśmy. Jestem bardzo zadowolony. Polecam tel. 508164048

2015.3.5 10:32:19

Sprawy z orzekaniem o winie ciągną się dość długo, natomiast bez orzekania da się szybciej załatwić. Z dobrym prawnikiem można się dogadać. Mi batalię o dzieci skrócił znacząco Paweł Budrewicz. Szukałam naprawdę długo prawnika z Warszawy, który mnie nie oskubie z kasy.

2015.3.5 14:2:22

Jestem w trakcie rozwodu i szczerze polecam Pania Magdalene Antoszewska z Warszawy. Bardzo profesjonalna i z duzym doswiadczeniem. Zawsze moge liczyc na jej pomoc, szybka odpowiedz i wsparcie. Wykazuje sie duza wiedza i potrafi uspokoic w najgorszych momentach i trudnych chwilach. Jest osoba z duza empatia i zrozumieniem. Wszystko odbywa sie bardzo sprawnie i profejslonalnie. Choc sprawa wygladala na bardzo skomplikowana to dzieki Pani Magdzie jestem na dobej drodze do szybkiego zakonczenia rozwodu. Polecam !!!

2015.3.14 17:35:17

Witam, polecam Panią Mecenas Elizę Kunę, ludzka, rzeczowa i naprawdę zna się na sprawach rodzinnych.

2015.5.12 12:24:33

Bardzo polecam panią mecenas co prowadziła mój rozwód (opieka nad dziećmi, alimenty), a teraz podział majątku- adwokat Joanna Łapińska z Warszawy. Poleciła mi ją kuzynka której prowadziła trudny rozwód i też była bardzo zadowolona. To bardzo rzetelny prawnik, profesjonalna, skuteczna, ceny przystępne raczej na każdą kieszeń. podaję jej komórkę 601 955 555 Pozdrawiam Renata

2015.7.7 3:28:36

Ja bardzo polecam panią mecenas co prowadziła mój rozwód (opieka nad dziećmi, alimenty), a teraz podział majątku- adwokat Joanna Łapińska z Warszawy. Poleciła mi ją kuzynka której prowadziła trudny rozwód i też była bardzo zadowolona. To bardzo rzetelny prawnik, profesjonalna, skuteczna, ceny przystępne raczej na każdą kieszeń. podaję jej komórkę 601 955 555 Pozdrawiam Renata

2015.7.7 3:30:55

W Warszawie to bym polecał kancelarię pana Budrewicza. Prawnik pomógł mi we wszystkich kwestiach rozwodowych, w tym z podziałem majątku, który zawsze jest tematem podwyższonego ryzyka. U nas było jeszcze o tyle źle, że mamy hipotekę do spłaty, a to zawsze rodzi dodatkowy stres i emocje. Kancelaria jest na ul. Ogrodowej 28/30, wcześniej dobrze jest zadzwonić i się umówić na spotkanie.

2015.7.15 11:36:2

W Warszawie to bym polecał kancelarię pana Budrewicza. Prawnik pomógł mi we wszystkich kwestiach rozwodowych, w tym z podziałem majątku, który zawsze jest tematem podwyższonego ryzyka. U nas było jeszcze o tyle źle, że mamy hipotekę do spłaty, a to zawsze rodzi dodatkowy stres i emocje. Kancelaria jest na ul. Ogrodowej 28/30, wcześniej dobrze jest zadzwonić i się umówić na spotkanie.

2015.7.15 11:36:34

Wg mnie tego typu sprawy w dużej mierze zależą od kompetencji pełnomocnika. W trakcie mojej sprawy zmieniałam kancelarię po przegapionym terminie co prawie kosztowało mnie sprawę...Dlatego śmiało polecam mecenasa, który reprezentował mnie docelowo czyli Michała Krawczyka z Warszawy. Trafiłam przez przypadek - koleżanka poleciła mi adwokat Bodnar, ale była na urlopie, a w tym samym biurze okazało się przyjmuje również adwokat krawczyk. Poszłam na pierwsze spotkanie i byłam bardzo zadowolona. Po paru dniach mieliśmy gotową odpowiedź, cały plan działania. Mecenas jest stosunkowo młody i widać, że mu się chce. Zależy mu na kliencie i nie odpuszcza. Do tego bardzo mi się podoba jego postawa w sądzie. Nie wiem na czym to polega, ale budzi szacunek.

2015.7.27 8:13:49

ja miałam trochę inną sytuację, bo to właśnie mój partner nie chciał płacić alimentów. dla mnie sąd to ostateczność, cały czas miałam nadzieję, że wszystko da się załatwić polubownie, w końcu (jak mi się wydawało) oboje jesteśmy dorosłymi ludzmi. Jak widać, z naszej dwójki dorosłam tylko ja. No cóż, przynajmniej mam naukę na przyszłość;) A co do alimentów, jak możecie się domyślać ze wstępu sprawa musiała trafić do adwokata (u mnie to była M. Grześkowiak). Sprawę wygrałam, może teraz mój były zrozumie, że za swoje działania powinno się brać odpowiedzialnosc.

2015.8.28 9:16:36

bardzo polecam Adwokat Joannę Łapińską. Miałam trudny rozwód, walką z mężem o dzieci, alimenty, winę, mąż za wszystko mnie chciał obarczyć winą, ale moja adwokat jest tak waleczna że rozwód mam z winy męża, dzieci przy mnie, wysokie alimenty i nareszcie święty spokój:-) więc jak ktoś potrzebuje adwokata skutecznego to tylko ona

2015.9.7 0:4:19

Spośród adwokatów wykonujących zawód na terenie Warszawy na polecenie w sprawach rodzinnych zasługuje adwokat Radosław Borowiec.W moim imieniu mecenas podjął się prowadzenia sprawy o obniżenie świadczeń alimentacyjnych i ustalenie kontaktów z dziećmi. Solidnie przygotowany pozew poprzedzony uprzednio starannie gromadzonymi dokumentami i dowodami oraz wnioski i twierdzenia powoływane przez mecenasa zagwarantowały mi pomyślny i satysfakjconujący wynik postępowania.W sprawie unormowania kontaktów z dziećmi dzięki umiejętnościom komunikacyjnym mecenasa Radosława Borowca osiągnąłem z byłą żoną kompromis i odzyskałem możliwość niezakłóconego kontaktu z dziećmi, co na początku w ogóle nie wydawało mi się możliwe Pan Radosław Borowiec poddaje wszystkie dokumenty wnikliwej analizie, doprecyzowuje niejasne kwestie, wyczerpująco informuje o przebiegu i schemacie postępowania sądowego. Wprawdzie jego usługi nie są tanie, ale cena pozostaje w pełni adekwatna do poziomu zaangażowania tego adwokata.

2015.10.5 18:25:13

A mecenas Paweł Budrewicz? Tez wiele dobrych opinii o nim słyszałam, więc może warto z nim współprawcować? Jest nie tylko skutecznym prawnikiem w sprawach rozwodowych, ale i dobrym psychologiem, który wie doskonale, co czuje jego klient i stara sie mu za wszelką cenę pomóc poprzez rozmowe i wsparcie duchowe. To wazne, zwłaszcza w trudnych sprawach rozwodowych.

2015.10.26 20:34:21

Wszystko dobrze, tylko wielu zapomniało o tym, że dobry prawnik to tak naprawdę specjalista w jednej czy dwóch dziedzinach więc żeby napisać dobry - trzeba napisać w którym obszarze prawa. Osobiście jeśli chodzi o Warszawskich mecenasów mogę odesłać do mecenasa specjalizującego się w rozwodach. Mecenas Budrewicz jeśli chodzi o Warszawę jest dość znanym i cenionym specjalistą więc jakby ktoś miał problem w tym obszarze warto się skontaktować.

2016.2.28 13:42:54

Może zainteresuje cię oferta kancelarii adwokackiej, którą znajdziesz pod adresem kancelariAdwokacka.pl. Ja zleciłem jej przeprowadzenie podziału majątku i efekt końcowy przerósł moje oczekiwania!

2016.3.23 10:5:39

Fajnie się moją sprawą zajął Piotr Chmielewski. Chodziło o alimenty, które na początku miały być na jakimś śmiesznym poziomie zasądzone. Zmieniłam prawnika na pana Piotra i się udało dostać uczciwą stawkę. Skontaktować się można telefonicznie, albo przez formularz na stronie adwokat-rodzinny.com.

2016.4.29 10:32:58

ja z kolei bardzo zadowolona jestem z pomocy prawnej otrzymanej od p. Grześkowiak. Pani Magda świetnie poradziła sobie z moim problemem - bez najmniejszego problemu wszystko załatwiła w sądzie i co ważne - jest to pierwszy adwokat z którym miałam tak dobry kontak tzn. odbiera telefony itp

2016.5.30 17:50:24

na rozwód polecam panią Mecenas Joannę Łapińską. Wyczytałam gdzieś na forum, że to prawnik o sile czołgu i dlatego do niej poszłam - i to prawda. Wygrała moją sprawę i dała siłę i wsparcie na walkę z mężem. Świetna prawniczka z rozległą wiedzą, człowiek z empatią, taki powinien być każdy prawnik. Dla mnie najlepsza w Warszawie

2016.7.16 19:22:47

Szukając dobrego lekarza lub prawnika juz dawno doszłam do wniosku ,ze internet jest najmniej wiarygodnym źródłem informacji . Na różnych forach bardzo pozytywne opinie dodaje rodzina, znajomi ...etc..rzeczonych adwokatów i lekarzy i ten sam sposób szkalowana( dodawane są złe opinie) jest dobra i co najważniejsze tańsza 5-6 razy konkurencja. Szargana jest opinia rzeczywiście dobrych fachowców, bo cóz to takie łatwe jeśli osoba dodająca.....,,"opinie""............ jest anonimowa. Widać to szczególnie na przykładzie adwokatów.Szukając prawnika który poprowadził by mi sprawę dotyczącą ograniczenia władzy rodzicielskiej natknęłam sie na takich którzy chcieli mi poprowadzić sprawę za 1000( radcowie prawni ) zł ale i na takich którzy za tę sama sprawę chcieli 8000 zł.( adwokatka). Nie wiem z czego wynika taka ogromna suma- bo nie wynika z cennika- adwokaci mają swój cennik i trzeba w nim zorientować zanim przystąpimy do szukania prawnika. Nie oszukujmy się to czy sprawa jest wygrana czy przegrana w przeważającej mierze zależy do samej sprawy .Jesli sprawa jest beznadziejna to nawet najlepszy adwokat jej nie wygra - szkoda tylko ,ze przed wzięciem pieniędzy niewielu mówi o szansach na wygranie.

2016.7.31 11:23:52

Ja osobiscie polecam mec. Stankiewicz. Bardzo profesjonalne podejscie do sprawy. 697032984

2016.7.31 14:31:8

Ja pisałem skargę do Trybunału w Strasburgu i finał sprawy był pozytywny. Przyznano mi rację, że proces nie był sprawiedliwie przeprowadzony. Przygotowaniem skargi zajęła się kancelaria Lex Optimum. Mają prawie 20 lat doświadczenia i oddziały w całej Polsce. Duża, renomowana firma. Ich polecam, zwłaszcza do takich ? bardziej skomplikowanych tematów.

2016.9.12 16:7:59

Różnie można trafić jeśli chodzi o kancelarię. Jak się rozwodziłam to mi bardzo pomógł p. Chmielewski. Na stronie adwokat-rodzinny.com jest jego oferta i kontakt. Dobry fachowiec, bardzo delikatny i kulturalny co przy sprawach rodzinnych jest bardzo ważne moim zdaniem. Ma wyczucie do klienta.

2016.9.15 9:27:21

Ja także polecam mecenasa Tomaszczyka z Kancelarii JST. Mecenas Tomasz Tomaszczyk bardzo sprawnie zajął się moją sprawą, jeszcze tego samego dnia mogłam w dogodnej dla mnie godzinie mieć konsultację - fachowo, rzeczowo, od razu wzbudził moje zaufanie - a dla mnie to bardzo ważne, szczególnie, że to dotyczy przecież naszego życia! sprawa wygrana, poleciła mi mecenasa moja znajoma - też bardzo zadowolona.

2016.9.26 20:58:15

Dla mnie super adwokatem jest Pani Wioletta Szewczak z kancelaria Wioletta Szewczak w Warszawie. Pomogła mi bardzo przy rozwodzie. Były mąż chciał mnie wplątać całkowicie w winę a dzięki Pani Wiolecie sprawa odwróciła się w ten sposób, że on został winny rozpadowi małżeństwa.... Będę długo wdzięczna Pani Wiolecie za pomoc w sprawie

2016.12.9 14:17:54

Powiem krótko , najlepiej omijać wszystkich prawników , adwokatów etc. szerokim kołem , pisane tutaj posty , to bzdury , dobre dla naiwniaków. Przypatrzcie się opiniom na stronach kancelarii, blog założony np.o godz. 22.51 , a już o 22.52 jest forma dziękczynna , to kuriozum , tak widzę u kilku mecenasów , straciłem do nich szacunek. Mam 4 sprawy pracownicze , 3 przegrałem w I instancji, jedną w II instancji - założyłem kasację , ostatnia sprawa w IV br. Byłem na 44 rozprawach , a już na kolejne kilka nie chodziłem , skoro w sprawie o mobbing sędzia twierdzi ze nie muszę zeznawać , a ja jadę na sprawę ponad 700 km. Miałem pełnomocnika aplikanta (ostrzegam przed nimi), brał kasę do ręki i w końcu za przybycie do sadu tzw. stawiennictwo zaczął podnosić sumę , wkurzyłem się i rozstaliśmy się , wcześniej pobrał 7000 zł za napisanie pozwu "o zwolnienie z pracy " można tego było nie pisać , ponieważ jest informacja na zwolnieniu jak należy postąpić .Polemika z nim nie miała sensu , chodziło mi o zwrot sumy 50% , 3500 zł to i tak dużo za jedną stronę A-4 , machnąłem ręką .Wziąłem prawniczkę , ale żałuję do dzisiaj ,podsuwałem jej wszystkie argumenty pod ns , niestety w pogoni za kasiorą nabrała tych spraw tyle ze na moja nie była przygotowana merytorycznie , wydałem już ponad 70.000 zł i żadnych zwycięstw .brnę dalej , bo co mam robić , szlag mnie już na to trafia że sprawy pracownicze trwają 5 lat . Zmiana sędziego nic nie wniosła , bo jest usłużny i został przy tej sprawie. Tylko się zmieniają , jak jeden prowadził I inst. to w następnej sprawie był w II inst. i na odwrót. Temida nie dość że ślepa , to jeszcze głucha i gada od rzeczy.

2017.2.19 19:1:44

Polecam mec. Weronike Hołowczyc. Prowadzi sprawy w Warszawie i w Poznaniu. Pomimo sympatycznej aparycji jest bardzo stanowcza i skuteczna. Slucha ale też potrafi doradzić co zrobić na poczatku, a potem jak zachowac sie w sadzie. Czulem duzy komfort prowadzenia sprawy. Polecam. Kancelaria Aliant.

2017.2.22 0:11:36

Ja polecam adwokat Sarę Oziemską. 693-551-389.

2017.2.25 14:58:6

Niestety nie znam tej adwokat, nie miałam przyjemności z nią pracować. Natomiast miałam przyjemność pracować z panią Iwoną Sztubecką z JST. Naprawdę miła i dobra osoba, zaangażowana w sprawę a do tego doświadczona. Pomogła mi w najwyższym stopniu

2017.2.26 23:30:20

Współczuję Monika K. Nie znam pana, ale jeśli tacy adwokaci się zdarzają to lepiej od razu zmienić, szkoda pieniędzy i nerwów!. Do rozwodu polecam natomiast adwokat Iwonę Sztubecką, bardzo profesjonalna i jednocześnie przyjazna osoba. Od razu wydaje się, że można jej zaufać. Udowodniła też to na sali, bo w żaden sposób nie dała się zbić z tropu adwokatowi byłego męża! Ja już 3 razy miałam ochotę go uderzyć, a ona zawsze odpowiadała spokojnymi i rzeczowymi argumentami. Polecam panią Iwonę

2017.5.15 22:15:23

ja polecam adw. Pawła Biernackiego. Miałem w sprawie rozwodowej. Niestety sprawa trwała długo, ale z winą i alimentami itd.

2017.5.22 21:4:5

Zgadzam się z @Agatą. Lepiej wydać pieniądze na kogoś bardziej profesjonalnego. Słyszałam o Iwonie Sztubeckiej? W której kancelarii pracuje? Nie czasem na Alejach Jerozolimskich?

2017.5.26 23:27:3

Szukałam adwokata do rozwodu. Byłam u prawnika ale miałam wrażenie że traktuje mnie jakoś z góry i nie byłam zadowolona i było drogo, Koleżanka mamy poleciła mi kancelarię którą ma u siebie w bloku, polecam panią Małgorzatę Durlej Piotrowską

2017.6.6 21:6:26

W Tczewie swoją kancelarię ma pan Cejrowski i jest jednym z lepszych adwokatów na jakich trafiłam. Ma bardzo duże doświadczenie, bo zajmuje się wieloma dziedzinami prawa, jeśli chodzi o takiego, który faktycznie zniszczy przeciwnika w sądzie to pan Cejrowski to zrobi, w sposób dyplomatyczny oczywiście :)

2017.6.14 10:30:54

Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia związane z Panią Iwoną Sztubecką z jst kancelaria. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, pomagała mojej przyjaciółce podczas rozwodu. Profesjonalistka i doświadczony prawnik a przy tym bardzo ciepła i życzliwa osoba.

2017.6.24 20:14:13

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika