Forum prawne

Dostałem mandat w wysokości 100zł, nie płacę go już ok 2 miesięcy.Teraz mam pytanie, co się dzieje

Dostałem mandat w wysokości 100zł, nie płacę go już ok 2 miesięcy.Teraz mam pytanie, co się dzieje jeżeli go nie zapłacę, Czy bede widniał w ew. dłużników, przy ewentualnej próbie zaciagniecia kredytu mogę go nie dostać z powodu nie uiszczenia mandatu?? Czy to prawda że jesli uda mi się nie zapłacić tego mandatu w ciagu 3 lat, zostanie on anulowany? Dostałem mandat w wysokości 100zł, nie płacę go już ok 2 miesięcy.Teraz mam pytanie, co się dzieje jeżeli go nie zapłacę, Czy bede widniał w ew. dłużników, przy ewentualnej próbie zaciagniecia kredytu mogę go nie dostać z powodu nie uiszczenia mandatu?? Czy to prawda że jesli uda mi się nie zapłacić tego mandatu w ciagu 3 lat, zostanie on anulowany?

2010.9.15 22:0:8

Odpowiedzi w temacie: Dostałem mandat w wysokości 100zł, nie płacę go już ok 2 miesięcy.Teraz mam pytanie, co się dzieje (1)

jeśli nie zapłacisz mandatu,ściągną go z dodatkową opłatą przez Urząd skarbowy, gdy złożysz zeznanie roczne. Lepiej jest zapłacić, bo brak płatnoścvi spowoduje dodatkowe koszty i kłopoty.

2010.9.16 10:42:36

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika