Droga powiatowa na działce

Odpowiedzi w temacie (1)

Zgrfa86

23.9.2019

Witam! Jestem właścicielem działki rolnej przez którą przebiega droga powiatowa. Działka ma 2,5 ha. Droga prowadzi dokładnie przez środek działki, dlatego też nie może być w żaden sposób przeze mnie wykorzystana. Proszę o poradę, jak najlepiej rozwiązać ten pr oblem?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Karina_28

2019-10-08 19:21:47

Może spróbuj się skonsultować z jakimś radcą prawnym- może on podpowie Ci co robić. Z doświadczenia mogę Ci polecić Pana Karola Wieczorskiego z Warszawy. Zna się na prawie, ma dużą wiedzę i faktycznie angażuje się w prowadzone przez siebie sprawy.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Jakie rodzaje dróg wyróżnia się w Polsce?

  Drogi w Polsce, pod względem prawnym, dzielimy na drogi publiczne oraz drogi wewnętrzne. Dowiedz się, jakie drogi są publiczne, kto zajmuje się zarządzaniem drogami i jakie ma zadania oraz jakie są (...)

 • Zmiany w prawie budowlanym 2015

  Rewolucyjne zmiany w prawie budowlanym - rozszerzenie inwestycji niewymagających pozwolenia na budowę, uproszczenie projektu i wiele innych udogodnień.

 • Zmiany w projektowaniu budynków

  Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje podpisana 14 listopada 2017 r. przez ministra infrastruktury i budownictwa nowelizacja rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać (...)

 • Kiedy można budować w granicy ?

  Zasady budowania w granicach nieruchomości reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. (...)

 • Mniej formalności przy budowie

  1 stycznia 2017 r. weszła w życie ustawa z 16 grudnia 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy otoczenia prawnego przedsiębiorców. Ustawa wprowadziła ułatwienia i uproszczenia (...)

NA SKÓTY