e-prawnik.pl Porady prawne

Kredyt Inkaso/komornik

Odpowiedzi w temacie (0)

Janek8686

19.5.2021

Cześć, mam pytanie. Jakiś miesiąc temu moje konto zostało zajęte przez komornika, tytułem egzekucji zadłużenia na kwotę około 4500zł. Sprawa dotyczyła niespłaconego kredytu w banku (w 2014 roku), a dług wykupiła firma Kredyt Inkaso. Gdy tylko się o tym dowiedziałem, pojechałem do kancelarii i tego samego dnia, spłaciłem całe zadłużenie. Kilka dni temu otrzymałem telefon od Inkaso, że nadal pozostaje jakieś 1300zl do spłaty za poprzednie dwie, nieskuteczne egzekucje komornicze, które rzekomo były prowadzone przez dwóch innych komorników wcześniej. Czy w związku z tym, że spłaciłem całe należne zadłużenie, powinien jeszcze im dopłacać za koszta tych wcześniejszych egzekucji (o których nic mi nie było wiadomo), czy to już ich problem?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Widzę, że kredyt Inkaso w sieci zyskał bardzo złe miano... Nie raz już trafiłam na wątki, w którym poruszane są różne problemy związane z podobnymi kwestiami. Z tego co się orientuję, Kredyt (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Dlug Kredyt Inkaso Maz dostal dzis wezwanie do zaplaty w tym ze chodzi o jego swietej pamieci Tate ktory odszedl w 2012 roku. Po 5 latach na adres (jeszcze z bledami) przyszedl owy list ze Kredyt Inkaso (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Szanowny Panie, Z zamieszczonej treści wnioskuję, iż nastąpiła cesja, i zadłużenie obsługuje nowy podmiot. Mimo, iż sprawa wcześniej była u Komornika - i aktualny wierzyciel może wystąpić (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Właśnie byłem w banku i nie chcą mi dać xero umowy kredytowej a ja swoją gdzieś zapodziałem . Bez umowy nie mam możliwości żadnej obrony . Co mogę zrobić w tej sytuacji czytaj dalej»

  (Zobacz 4 odpowiedzi)

 • Witam, Mam problem z kredyt inkasso. Z nie utrzymujemy kontaktu od 12 lat.w maju dostalam pismo z sądu i zaproszdnie na sprawe rozwodową.Na sprawie męza nie bylo a pojawil sie jego awokat-pelnomocnik (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)