legalność radia internetowego

Odpowiedzi w temacie (1)

ludwisia

30.6.2013

Znajoma z innego forum ma pomysł na stworzenie radia internetowego dla mieszkańców swojej miejscowości. Były by to tylko krótkie audycje typu informacje, jakieś wywiady no i muzyka oczywiście. Czy na takie radio potrzebuje zgody na działanie od Zaiksu? Co z koncesjami? Jak sie da to zrobić żeby to było darmowe lub pokryte jakimiś funduszami unijnymi?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

CHAMPAGNE

2013-07-03 14:47:59

Możesz założyć pirackie radio internetowe:P A co do legalności radia, no to trzeba faktycznie je zgłosić, zgodę też załatwiać. No chyba że to ma być radio węzeł.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Internetowe Konto Pacjenta

  Chcesz sprawdzić historię swoich e-recept i e-skierowań? Nie pamiętasz, jaką dawkę leku lekarz przepisał twojemu dziecku? Zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta (IKP) i zyskaj dostęp do tych (...)

 • Niedozwolone klauzule w regulaminie sklepu internetowego mogą kosztować nawet 10% przychodu

  Przy prowadzeniu działalności gospodarczej w postaci sklepu internetowego warto zadbać o poprawność sporządzenia regulaminu. Stwierdzenie przez SOKiK (Sąd Okręgowy w Warszawie - sąd ochrony konkurencji (...)

 • Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.

  Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań zostanie przeprowadzony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w terminie od dnia 1 kwietnia do dnia 30 czerwca 2021 r., według stanu na dzień 31 (...)

 • Pasażer łatwiej złoży reklamację

  Nowe rozporządzenie reguluje zasady wnoszenia i rozpatrywania reklamacji w transporcie kolejowo-drogowym. Przewiduje mniej formalności przy składaniu reklamacji i usprawnienie komunikacji z przedsiębiorcami (...)

 • Czym jest e-recepta?

  E-recepta jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki któremu pacjent może sprawnie i szybko wykupić przepisane przez lekarza leki, a także śledzić szczegóły oraz (...)

NA SKÓTY