e-prawnik.pl Porady prawne

mandat za szybą samochodu

Odpowiedzi w temacie (5)

tezem-1

11.10.2005

Parę tygodni temu wyczytałam w Gazecie Prawnej, że mandat straży miejskiej zostawiony za szybą samochodu podczas nieobecności właściciela nie jest ważny. Właściwie to jeszcze nie jest mandat. Powinnam zwolnić się z pracy i do godz. 15 odebrać mandat w siedzibie straży miejskiej. Karteczkę za szybą zobaczyłam dopiero po paru dniach i nie wiem co robic. Dali mi czas 7 dni?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

patryk.

2005-10-12 12:25:37

jak to co? zapłać.

rysrem

2005-10-12 19:05:13

to nie jest forma dostarczania korespondencji, po prostu olej to!

model22

2005-10-13 20:45:43

olej glupoli

mol jerzy

2005-10-13 20:55:38

w polsce taki mandat mozesz wzucic do kosza, co innego w szwecji jest to nie do pomyslenia bo szwecja jest to kraj prawa , a u nas w polsce rzadzi kto chce, przeciez widzimy to teraz w kampanji prezydenckiej kazdy patrzy jak to sie nachapac przez 5 lat dlatego tak walcza o prezydenture.

skiba

2005-10-18 09:12:36

daj na luz , nie PLAC, nie badz naiwna

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Czy mandat wetknięty za szybę samochodu w miejscu publicznym (za nieprzepisowe wg organu nakładającego ten mandat parkowanie ) stanowi automatycznie o jego doręczeniu (przyjęciu) tak samo jak \"z (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jak uniknąć zapłacenia mandatu za parkowanie? Zastałam za wycieraczką samochodu jakiś świstek od Straży Miejskiej. Wyrzuciłam go , a teraz mam wezwanie w charakterze podejrzanego. Uważam, że (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, dostałem wezwanie do Straży Miejskiej. Mam dostać mandat za niewłaściwe parkowanie. Mają zdjęcie jak mój samochód parkuje za blisko przystanku autobusowego. Zatoczka nie byłam oznakowana, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam następujący problem: 3 dni temu sprzedałem samochód, o czym wiedziałem to powiedziałem kupującemu z czystym sumieniem. Zadzwonił do mnie dziś, że chce samochód zwrócić, ponieważ (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Za przeładowanie samochodu grożą surowe kary pieniężne, zatrzymany kierowca przeładowanej osobówki może teraz odpowiedzieć za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, grozi za (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)