Meblarz oszust, co zrobić

Odpowiedzi w temacie (1)

Pawel1924

8.4.2019

Witam, 5.01.2019 podpisałem umowę dotyczącą wykonania mebli na wymiar. Do dziś mebli brak, brak kontaktu. Wpłaciłem część kwoty. Mam umowę z meblarzem. Czy zgłoszenie tego na policję coś da? Czy muszę zakładać sprawę?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zosia_K

2019-04-11 10:28:17

I tak to Paweł masz z fachowcami... też się kiedyś przejechałam i teraz kupuję meble przez internet od mirjan24. Przynajmniej wiem, że firma istnieje od lat na rynku więc raczej pewne, że wszystko będzie ok. A tamta sprawa z przed kilku lat ze stolarzem oszustem i tak nie miała szczęśliwego zakończenia, facet zawinął ogon i tyle go widziała, pieniądze stracone i nerwy zszarpane. Oj dostałam wtedy nauczkę na całe życie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.11.2018

  Nie daj się oszukać „na RODO”

  W ostatnim okresie przedsiębiorcy dostają wezwania do zapłaty za rzekome nieprawidłowości w stosowaniu RODO. Nie daj się nabrać.

 • 19.9.2017

  Oszustwo nigeryjskie

  Czy znaleźliście na swojej skrzynce pocztowej informację z prośbą o pomoc w odzyskaniu pieniędzy z zablokowanego konta uchodźcy, zaproszenie do pomocy w inwestowaniu pieniędzy czy o spadku otrzymanym (...)

 • 16.9.2018

  Mail z fakturą z ZUS?

  Uwaga na fałszywe e-maile na temat rozliczenia rocznego i pliku JPK lub z informacją o konieczności opłacenia faktury wystawionej rzekomo przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 • 16.11.2017

  Będą kary za cofanie liczników samochodowych

  Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało zmiany w prawie, które mają ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych samochodach. Np. za każde (...)

 • 22.8.2018

  Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start” Emp@tia. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.