e-prawnik.pl Porady prawne

Nadpłata komornicza

Odpowiedzi w temacie (0)

nowa7

9.1.2020

Czy zwrot nadpłaty komorniczej oznacza zakończenie egzekucji? Dziś dostałem taki przelew a nie mogę skontaktować się z komornikiem i księgową.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Rozliczyłem swój PIT 37 oraz dostałem nadplate około 1200zl. Kilka dni później dostałem korektę PIT 11 od swojego pracodawcy. Po złożeniu korekty PIT 37 okazało się że nadpłata podatku będzie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Po wypełnieniu PIT-36 powstała mi nadpłata w wysokości 8 tys. zł. Chcę ją otrzymać na konto. Jednak zmieniłem rachunek w banku. Czy powinienem tę informację podać w urzędzie skarbowym? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • nadpłata vat pilne Uprzejmie proszę o odpowiedź,jeżeli jest to w państwa mocy Syndyk sprzedaje przedsiębiorstwo w całości w ramach procesu upadłościowego za zezwoleniem sędziego-komisarza (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Nadpłata należy się osobie, która korzystała z mieszkania i opłacała koszty c.o. w okresie, którego rozliczenie dotyczy. To samo dotyczy niedopłaty. W obydwóch przypadkach jest to sprawa byłego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • mam zadłurzenie w zus w funduszu alimentacyjnym komornik pobierał przez 2 lata po 240 zł a ja miałem większ dług komornik nie wpłacał do zus czy to jest możliwe. czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)