Nakaz kwaterynkowy wyburzenia okna

Odpowiedzi w temacie (0)

-

13.2.2004

Poprzedni glowny najemca zamurowal w mieszkaniu w ktorym teraz ja jestem glownym najemca jedno okno. Wyglada to tak ze z zewnatrz jest normalne okno, ale tuz za nim jest scianka z cegly. Pare dni temu dostalam z kwaterunku nakaz odmurowania okna poniewaz jest podejrzenie ze pomiedzy szyba a murem jest grzyb, oraz wedlug nich szpeci elewacje budynku (chociaz niczym kompletnie sie nie wyroznia od innych okien). Kaza mi odmurowac i wstawic nowe okno. Po pierwsze nie mam kasy. Po drugie to nie ja zamurowalam tylko poprzedni najemca wiec dlaczego mam placic. Po trzecie, jak odmuruje to u mnie moze pojawic sie grzyb. Co moge zrobic? I co oni moga mi zrobic? Bb
(Hanna)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.5.2019

  Skutek prawny wyburzenia lokalu

  Wygaśnięcie odrębnej własności lokalu na skutek jego zburzenia powoduje ustanie odrębnej własności drugiego lokalu, natomiast udziały w nieruchomości wspólnej, związane dotychczas z własnością (...)

 • 19.6.2017

  Konsument na rynku budowlanym

  Płytki, panele, okna – kupując wyroby budowlane, zwróć uwagę na oznakowanie i sprawdź dołączone informacje. Jakie przepisy dotyczą rynku budowlanego? O czym powinni pamiętać (...)

 • 12.8.2016

  Jak uzyskać nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym?

  Jeśli dochodzisz od dłużnika roszczenia pieniężnego, to możesz liczyć na szybkie załatwienie sprawy w sądzie przez wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Niekiedy jednak nie będzie (...)

 • 10.4.2017

  Uwolnić ptactwo

  Złagodzono ograniczenia związane z występowaniem grypy ptaków. Jakie organiczenia zniesiono? Od kiedy można wypuszczać ptactwo domowe?

 • 28.4.2017

  Jakie oświetlenie należy zapewnić w miejscu pracy?

  Przepisy przewidują, że w pomieszczeniach stałej pracy należy zapewnić oświetlenie dzienne, chyba że jest to niemożliwe lub niewskazane ze względu na technologię produkcji, a na stosowanie oświetlenia (...)